Лотта та її катастрофи купити і насолодитися сучасною літературою

0
1027

Для корисного проведення дозвілля, неодноманіття під час читання, радимо звертати свою увагу на різноманітну літературу, яка б відповідала вашому внутрішньому настрою. Вона може бути повчальною, із захопливими пригодами, подекуди кумедною. Взірцем таких книжок можна назвати всесвітньо відому історію про дівчинку Лотту та її щоденні “катастрофи”, перекладену понад 20 мовами. Створила ці сучасні захопливі тексти німецька авторка Аліс Пантермюллер, а чудово доповнили смішні випадки з насиченого забавками й несподіванками життя героїв стильні малюнки, схожі на комікси, майстерно виконані ілюстраторкою Даніелою Коль.

Як не загубитися і в розмаїтті сучасної літератури відшукати справжні перлини

Є така народна мудрість — вчитися краще на чужих помилках. Гарним прикладом книжок, які вчать читачів, як краще не робити, можна назвати багато видань, та-от варто вам лише серію Лотта та її катастрофи купити від Видавничого дому «Школа», і ви побачите, як дитина читає непересічні зрозумілі їй історії та аналізує поведінку героїв з їхніми витівками разом із батьками, шукаючи причинно-наслідкові зв’язки негараздів літературних героїв.

Читання книжок українською мовою у будь-якому дитячому віці позитивно вплине на розвиток мовлення, привчить любити рідну мову та збагатить словниковий запас. Краще придбати для самоосвіти та різнобічного розвитку й відпочинку водночас Лотта та її катастрофи всі випуски, адже кожне видання є продовженням однієї цікавої історії про Лотту, її друзів Шаєн та Пауля, їхніх однокласників та родин. Загалом у серії десять частин, наразі українською доступні такі:

  • «Скрізь повно кроликів» — початок історії, де Лотта знайомить читачів зі своєю родиною: матусею, яка купує безліч непотребу в інтернет-крамничках, братами-дурбецалами, які тільки й капостять дівчині, вчителькою пані Какало (наголос на другий склад), розповідає про мрію мати власну домашню тварину, а також про всі “катастрофи”, які спричинила індійська блок-флейта.
  • «Наскільки все куме-е-едно» — у другій частині йдеться про те, як у класі організувався крутий ансамбль «Береніка в колі дівчат». Лотта зі своєю найкращою подругою вирішили не пасти задніх й утворили власний бенд — «Шалені кролики», в якому не обійтися без тієї самої блокфлейти.
  • Лотта та її катастрофи Заклинателька змій — третя книга описує відпочинок героїв на біохуторі, де Лотта навчилася заклинати змій та інших тварин, яких там було повно, хоча спершу й довелося потренуватися на дощових черв’яках…
  • «Фокус-покус і кіно» — у четвертій частині герої захворіли на вітрянку, хоча це не завадило їм займатися визначенням своїх хобі. Чого тільки не понавигадували Лотта із Шаєн, адже їм так хотілося зніматися у фільмі з популярним найкрасивішим у цілому світі актором!
  • «Тварини, рятуйтесь!» — Лоттин клас виграв у конкурсі на кращий малюнок і перед ними постало вельми відповідальне завдання — розмальовувати будівельний паркан тваринами, які знаходяться під загрозою зникнення. Може, хоча б тут у героїні вистачить часу розповісти про свою черепаху Купу?..
  • «Останній цьомчик лося» — нарешті довгоочікувана відпустка у Швеції на величезному кораблі, куди Лотті вирушила з родиною та своєю найкращою подругою Шаєн. Чого тільки не трапиться, коли ти вирішуєш стати ближчим до дикої природи…
  • восьма частина серії Лотта та її катастрофи Сирна лихоманка — у класі з’явився новачок — француз, що постійно ласує своїм смердючим сиром камамбером. Знову-таки, як би Лотта позбулася цього Ремі з його подарунками, якби не блок флейта?

«Без лами немає драми» — передостання книга, яка розповість про тижневий відпочинок Лоттиного класу під керівництвом вчителів на Балтійському морі. Нудьгувати геть ніколи, бо доведеться відбивати атаки нестерпних восьмикласників та протистояти вереднючим бараницям. Добре, що героїня прихопила із собою все необхідне: чарівну блокфлейту, антиберенічний спрей…