Локдаун в Україні можуть перенести – ЗМІ

0
1339

Запланований від 8 січня локдаун в Україні можуть перенести на пізніші дати.

Як інформує “Цинічний Львів” про це пише ТСН.

Про це з посиланням на джерела в Офісі президента повідомляє інформаційний Telegram-канал “Легитимный”.

За їхніми даними, жорсткі карантинні заходи можуть розпочати у кінці січня, саме тоді може розпочатися ще й сезонна епідемія грипу.

“На сьогоднішній селекторній нараді у президента це обговорювалося і попередньо прийнято рішення про перенесення локдауна на кінець січня”, – зазначає ресурс.

Джерело пояснює, що вводити локдаун 8 січня недоцільно, адже кількість захворювань низька, а медичні установи не завантаженні. Проте все може змінитись ближче до лютого, тоді начебто чекають «третьої хвилі».

“Доведеться знову вводити локдаун, а це буде зробити дуже складно і майже неможливо. У підсумку цей трек стане «критичним» і антіхайповим для влади, яка отримає хвилю критики від всіх”, – додає ресурс.

Нагадаємо, що уряд ухвалив рішення про посилення карантину в Україні від 8 до 24 січня включно 2021 року. Відповідну постанову Кабмін затвердив під час позачергового засідання 9 грудня. Також вона передбачає і подовження режиму надзвичайної ситуації та дії обмежень “помаранчевої” зони, які діють і зараз, до 28 лютого.