Локдаун в Україні: міністр інфраструктури розповів, чи зупинять транспорт(ВІДЕО)

0
677

Під час консультацій щодо введення жорсткішого карантину питання закриття транспорту не піднімається. 

Про це повідомляє “Цинічний Львів” з посиланням на ТСН.

“Навіть ті країни, які вводили деякі обмеження щодо функціонування різних галузей транспорт залишається працювати. Це артерія в першу чергу для економіки. Інакше важко діову активність підтримувати. Я наполягатиму, щоб транспорт залишався робочим”, – сказав міністр інфраструктури Владислав Криклій.

За його словами, не планується обмежувати будь-який транспорт: міські, внутрішньообласні, міжміські перевезення та залізниця будуть працювати. Внутрішні перельоти скасовувати не будуть, що стосується міжнародного авіасполучення, то варто брати до уваги ситуацію в іншій країні.

“Окремі випадки можливі, але вони не розглядалися. Тривають консультації щодо введення більш жорсткого карантину, але фінальних дат немає”, – наголосив очільник міністерства інфраструктури.

На запитання, хто матиме права користуватися транспортом, міністр сказав:

“Ви пам’ятаєте, як обмежувалося (транспорт – Ред.) на початку, коли критична інфраструктура працювала. Виходити треба із раціонального підходу. Умовно, якщо не треба їхати на роботу, бо карантин, чи до торгового центру,бо він закритий, то і навантаження на транспорт менше. Тому люди пересуватимуться переважно із бізнес-потреб”. 

Читайте також: Що буде з навчанням під час локдауну? – у Комітеті Верховної Ради дали відповідь