“Лізочка стала ангелом, за життя її мами боряться лікарі”: останнє фото та відео дівчинки з її мамою до трагедії (ФОТО, ВІДЕО)

0
1974

Внаслідок ракетних обстрілів у Вінниці, сьогодні, 14 липня, загинула маленька дівчинка Ліза, за життя її мами Ірини зараз борються медики.

Про це повідомляє “vn.20 minut” пише “Цинічний Львів”.

“На фото пані Ірина з донькою Лізою. Вони були в центрі під час ракетних обстрілів. Ліза померла на місці. Пані Ірина перебуває наразі в реанімації… Тримаємо кулачки за матір. Вічна пам’ять Лізі… Спочивай з миром…”, – йдеться у дописі.

“Ми з Ірою дружили сім’ями, у нас обох сонячні діти. У неї життя от-от почало налагоджуватись”, — розповіла нам її найкраща подруга Лідія Войтенко.

Сьогоднішній день, 14 липня, — назавжди стане трагічним днем для Вінниці. Площа Перемоги, з її жвавим потоком людей та авто, стала мішенню для росіян. Ракетний удар забрав 21 життя, в тому числі три дитячі.

Серед них були Ірина та Ліза. Ірина — мама маленької, чотирирічної Лізи, дівчинки з синдромом Дауна. Цього дня вони проходили біля площі Перемоги, йшли з занять у логопеда. Але саме у той момент впали ракети росіян.

Ліза загинула на місці. Фотографію тіла дівчинки біля коляски опублікували рятувальники.

Її маму, у важкому стані, відвезли у реанімацію, повідомляє подруга Ірини.

— Іра — моя найкраща подруга, у нас обох «сонячні» діти, й ми дружили сім’ями. Свого часу разом орендували квартиру, — розказала Лідія.

Їй складно говорити довго через телефон. Каже, що її переповнюють емоції й вона якраз їде до лікарні, де наразі Іра.

— Іра начебто була притомна, коли потрапила до реанімації. Ліза на місці… померла, — говорить Лідія Войтенко. — В Іри була мрія переїхати до Києва. До війни їй вдалося стати на ноги: почала знімати сама житло, знайшла нову гарну роботу. От-от в неї життя почало налагоджуватись. Я перепрошую, але більше говорити не можу. Дуже важко…

Також у мережі розмістили відео з маленькою Лізою, яке було знято незадовго до трагедії.