«Лінія, яку проводить влада, – є лінією проти національних інтересів держави», – Юлія Тимошенко

0
347
Юлія Тимошенко фото ІА Цинічний Львів

11 листопада в приміщенні Львівської обласної ради відбулася зустріч команди Юлії Тимошенко з головними редакторами та журналістами місцевих ЗМІ. Крім Юлії Володимирівни, на питання журналістів відповідали народні депутати – Сергій Власенко, Сергій Соболєв, Іван Крулько та Михайло Цимбалюк.

Під час свого виступу Тимошенко значну увагу приділила ситуації з COVID-19 та енергетичній кризі. Саме про енергетичну кризу та кадрову ситуацію в уряді журналісту «Цинічного Львова» вдалося поговорити з головою ВО «Батьківщина» та народним депутатом.

Сьогодні ви наголосили, що в Україні енергетична криза. Чи не здається вам дивним, що зараз активно змінюються міністри, але не ті, які відповідають за енергетичну галузь. Юліє Володимирівно, на вашу думку, можливо вже потрібно відправити у відставку весь уряд на чолі з керівником, а не окремих міністрів?.

Юлія Тимошенко: – «За час правління «Слуги народу» звільнили 51 міністра. Деякі міністри пропрацювали всього два тижні: міністр охорони здоров‘я, міністри фінансів.

Тут не вийде зараз міняти «хлопчиків і дівчат», це просто відволікаючий маневр.

Лінія, яку проводить влада, – є лінією проти національних інтересів держави.

Нам треба міняти всю цю біду, яка прийшла в нашу країну. Я не вважаю зараз за необхідне наполягати на зміні уряду чи премєр-міністра, чи окремих міністрів. Це взагалі нічого не значить. Нам треба один раз просто зрозуміти, що ми «попали» і нам з цього потрібно достойно вийти. Мирно і спокійно, не приносячи людських жертв за шахраїв, які очолили країну».

Відповідь на поставлене запитання також дав член команди Юлії Володимирівни, народний депутат Сергій Власенко:

«Це штучна енергетична криза, яка викликана абсолютно непрофесійними діями.
Цю кризу можливо було передбачити,  і ми як опозиційна політична сила говорили про це ще навесні і влітку. Це абсолютно штучна річ, яка викликана непрофесійними діями влади. Насправді на сьогоднішній день прізвище кожного прем‘єр-міністра, при всій повазі до нашого Президента, але це – Володимир Зеленський.

Прізвище кожного міністра – Володимир Зеленський!

Тому що за Конституцією міністри підзвітні Верховній Раді. Але ви ж знаєте, що всі міністри живуть на Банковій, фактично їх там призначають, вони звітують лише туди.

Тобто сьогоднішнє прізвище прем‘єр-міністра – Володимир Зеленський, яким воно буде де-факто – чи Шмигаль, чи Гончарук, з точки зору політики, яку проводить держава, не має великого значення. Залучення професійних людей до владної команди не відбувається в принципі».