Лікування та реабілітація наркозалежних: основні етапи

0
1240

Початок шляху до повного одужання для людини із залежністю, це прийняте рішення про необхідність лікування і завершується він повною реабілітацією. «Міжнародна Антинаркотична Асоціація» пропонує програму ресоціалізації засновану на комплексному вирішенні проблеми.

Спеціалізований реабілітаційний центр МАА у Чернігові

«Міжнародна Антинаркотична Асоціація» і її фахівці пропонують курс реабілітації, заснований на повній залученості пацієнтів.

Це важливо для того, щоб людина після проходження програми вмів налагоджувати контакти, відновити або зміцнити міцні соціальні зв’язки:

  • проведення групової, сімейної та арт терапії;
  • застосування програми 12 кроків для реабілітації;раціональна і продумана психотерапія;
  • спеціалізовані тренінги та індивідуальна робота;
  • концептуальні заняття з профілактики зривів.

Багатий досвід роботи і застосування сучасних напрацювань дозволяють при комплексному підході реалізовувати індивідуальні програми реабілітації. Вони дають можливість сформувати тверезе ставлення до навколишнього світу, і стимулюють розвиток відповідальності за вчинки та дії.

Лікування наркоманії: рішення психологічної проблеми пацієнтів

Ефективне лікування наркоманії включає в себе відновлення психоемоційного стану особистості і усунення факторів, що сприяли формуванню залежності. У центрі реабілітації підбираються індивідуальний курси, що базуються на загальній програмі по мотивації до одужання.

Спеціалізований реабілітаційний центр практикуючий ресоціалізацію наркозалежність забезпечить повноцінне одужання за рахунок комплексу методик:

  • виховні та психологічні заняття;
  • освітні та соціальні програми;
  • трудові практики і правове навчання.

Комплекс таких методик допомагає формувати зрілу особистість зі стабільною психікою і стійким психоемоційним станом свідомості.

Лікування алкоголізму: відновлення і ресоціалізація пацієнтів

У МАА практикується ефективне лікування алкоголізму із залученням родичів, які страждають від залежності своїх близьких, використовуючи доступні методики соціалізації:

  1. сімейна терапія і позбавлення від співзалежності;
  2. комплексна психологічна підтримка членів сім’ї;
  3. заняття по зміцненню соціальних і суспільних зв’язків.

Після соціальної реабілітації людині набагато простіше зміцнитися в бажанні відмови від залежності і повернутися до нормального і здорового життя.

Програма 12 кроків: курс на повне одужання людиниОфіційний реабілітаційний центр пропонує перевірену і ефективну програму 12 кроків, включену в курс реабілітації. При лікуванні залежності вона є останнім етапом, що відокремлює пацієнтів від нормального життя в суспільстві, що допомагає адаптуватися до будь-яких життєвих ситуацій.

Основні етапи психо-соціальної реабілітації наркозалежних

«Міжнародна Антинаркотична Асоціація» засновує свою роботу на принципах ефективності та конфіденційності. Ми пропонуємо комплексний підхід до вирішення проблеми наркозалежності та алкоголізму, застосовуючи сучасні методики реабілітації та соціальної адаптації пацієнтів.

Детоксикація і очищення

Медикаментозна терапія націлена на виведення з організму токсинів і залишків наркотичних або алкогольних речовин. Після такого курсу в МАА передбачено проходження курсу соціальної реабілітації та адаптації, необхідних пацієнту для повного одужання. Ізольовані від їх звичного оточення залежні пацієнти не залишаються наодинці зі складною життєвою ситуацією, їм надається всебічна допомога та підтримка, яка допомагає почати шлях до позбавлення від залежності.

Психо-соціальна реабілітація

Наш реабілітаційний центр забезпечить проходження курсів по стабілізації психоемоційного стану. У них включаються корекція підсвідомості пацієнта і переосмислення способу життя, формування нових цілей і мотивація на вирішення поточних завдань.

Соціальна адаптація

Цей етап є важливою частиною лікування, дає можливість людям, поборовшись залежність не втрачати віри в себе під впливом зовнішніх факторів. Після проходження повноцінного курсу реабілітації в МАА у людини формується стійке бажання відмовитися від наркотиків.

Лікування залежності не можна вважати успішним без комплексу реабілітації, що дозволяє людині повернутися до нормального життя. Не розпочавши лікування сьогодні, вона завтра може позбавити людину життя, і це правильна мотивація для того, хто вирішив не залежати від випадковості і повністю керувати собою.

Наші фахівці не тільки знають, як проводиться реабілітація, а й на практиці використовують свій безцінний досвід і знання. Не відкладайте на завтра вирішення поточних проблем, телефонуйте за вказаними телефонами або запишіться на безкоштовну консультацію.