Лідер гурту “Антитіла” заявив, що країна не переживе третій Майдан

0
920

Лідер гурту “Антитіла” Тарас Тополя заявив, що вийде з українцями на вулицю, якщо Зеленський привезе з Нормандії федералізацію. Також на його переконання, країна не переживе третій Майдан.

“Чи будемо ми задоволені результатом Нормандії – не думаю. Це просто нереально. Я не знаю, що потрібно зробити, щоб повернутися звідти тріумфатором, і щоб певні політичні сили всередині країни перестали розгойдувати наш човен. Це хіба у квантовій фізиці квант світла може бути одночасно і частинкою і хвилею.

Читайте також: біля Офісу Президента активісти встановлюють намети і монтують сцену.

В політиці ж є Цар, ім‘я його – компроміс. Він бридкий і ненависний особливо для тих, кого образили, для тих, хто хоче відновлення справедливості будь-якою ціною. Але в нашій ситуації, коли народ не готовий до крові із ліком на мільйони жертв, коли армія має сталевий Дух, але тотально програє агресору в кількості зброї, треба йти на перемовини. Максимально тримати позицію Держави – щоб зійтися десь у точці балансу інтересів”, – підкреслив співак.

На переконання фронтмена гурту “Антитіла”, не нинішній Президент починав ці перемовини, але йому їх продовжувати: “Президенти змінюються а держава мусить бути. Якщо Володимир Зеленський привезе нам із Нормандії федералізацію і відмову від НАТО, я не мовчатиму, як і більшість українців ми вийдемо на вулиці.

Але сьогодні я вдома, всім серцем бажаю сил Президенту і нормандській команді дипломатів максимально відстояти інтереси незалежного самостійного Українського майбутнього. І повернутися з відносно хорошими новинами. Або ж нічого не підписувати. І ми також це зрозуміємо!”.

Як заявляє Тарас Тополя, єдиний хто б зміг його витягнути на новий Майдан – це Корчинський: “Корчинський – щирий у своїй ненависті до кремля. Мабуть єдиний, хто б зміг мене витягнути на новий Майдан. Але навіть не можу уявити який тригер має спрацювати, щоб я на це відважився. Якщо б і щось спрацювало, то спочатку посадив би всю родину на літак у Америку. Бо маю великі сумніви, що після третього Майдану їм буде куди повертатися”.