“Ледь не втратила дитину”: дружина відомого українського шоумена заявила, що він підіймав на неї руку(ФОТО)

0
598

Дружина українського шоумена Андрія Джеджули Юлія Леус днями потрапила у лікарню через загрозу викидня. У прямому ефірі в інстаграмі вона поділилась, що стала жертвою аб’юзу у шлюбі з чоловіком.

Про це повідомляє “Цинічний Львів” з посилання на канал 24.

Юлія Леус у своєму інстаграм-профілі повідомляла, що мала загрозу викидня, проте після крапельниць та ліків її стан вдалось стабілізувати. Чому так сталось – жінка спочатку говорила неохоче, проте у прямому ефірі зізналась, що виною у всьому був сильний стрес, до якого довів її чоловік.

Що трапилось у сім’ї Джеджули і Леус?

Зі своїми інстаграм-підписниками Юлія поділилась, що останнім часом її чоловік змінився, перестав турбуватися про неї і дозволяв собі підняти на неї руку. Зокрема, відколи Юлія перебуває у лікарні, чоловік не цікавився її станом. Про її здоров’я наразі турбується лише старша донька Ангеліна, яка “скинула гроші на карту на лікарню і ліки”, а також друзі.

Як повідомляють у “Радіо Люкс”, Леус хоче подати на розлучення і не має бажання вписувати ім’я чоловіка у батьківстві майбутнього малюка.

“Ну яку сім’ю зберігати? Чекати, поки він нагуляється в 45 років? Чекати “з моря погоди”? Я одну дитину сама підняла на ноги і другу підніму. Нічого страшного. Звичайно ж, я не бачила, який він. Була сліпа. Тільки зараз, під час вагітності, у мене відкрилися очі”, – зазначила Леус.

Юлія ЛеусРеакція Андрія Джеджули

У ТСН додали, що шоумен також з’являвся в прямому ефірі в інстаграмі та відкидав усі заяви дружини. Він сказав, що все це брехня і що він підтримує Юлю, як може.

Що відомо про шлюб Джеджули і Леус?

Андрій Джеджула вже перебував у цивільному шлюбі із Сантою Дімопулос з 2007 по 2010 рік, а у 2008 році у них народився син Данієль, якому зараз 12 років. Щодо Юлії Лес, то пара одружилась у 2017 році, а Санта навіть побувала на дівич-вечорі жінки, оскільки вони перебувають у хороших стосунках. У Юлії є 18-річна донька Ангеліна від попередніх стосунків.

Андрій Джеджула з дружиною_2

Читайте також: “Числені забої по всьому тілу”: після жорстокого побиття матір’ю помер 3-річний хлопчик