Лауреатка Нобелівської премії – Ольга Токарчук стане почесною гостею 27 BookForum

0
461

   Почесною гостею 27 BookForum стане лауреатка Нобелівської премії Ольга Токарчук, – повідомляє https://city-adm.lviv.ua/ 

На BookForum лауреатка Нобелівської премії презентує “Книги Якова” у перекладі Остапа Сливинського (книга надійде в продаж у лютому 2020) та “Химерні оповідання” у перекладі Віктора Дмитрука (книга надійде у продаж у вересні 2020). Співорганізатором приїзду Ольги Токарчук на 27 BookForum стане київське видавництво “Темпора”.

“З нетерпінням чекаю на поїздку до Львова та зустріч із українськими читачами “Книг Якова” в перекладі блискучого Остапа Сливинського. А окрім того, вересень чудесний на Західній Україні, коли на дороги спадають великі спілі горіхи”, — каже про свій приїзд Ольга Токарчук.

“Не знаю, чи великим перебільшенням буде сказати, що “Книги Якова” — це оповідь про побудову політичної нації. Такої нації, яка ґрунтується саме на спільній для всіх, уважний до розмаїття й відмінностей оповіді, а не на генах і крові. На спільних цінностях, а не на образі спільного ворога. Саме тому мені дуже хочеться, щоб цей роман уважно прочитали і в Україні, де поле зору одних майже цілковито займає фігура ворога, заступаючи собою решту реальності, а інші намагаються будувати “мирну” спільноту без цінностей”, — каже Остап Сливинський, перекладач “Книг Якова”.