Ламали молотком ребра, підвішували ластівкою до стіни: з’явились подробиці катувань звільнених українських політв’язнів

1
37430

Спливли жахливі подробиці того, як катували українських полонених в російських в’язницях.

Велика частина наших полонених повернулися з дуже серйозними психологічними розладами після пережитих тортур.

У вкрай важкому стані Станіслв Клих. Він пережив пекло чеченських підвалів. У важкому психологічному стані Балух, Гриб, Сенцов, Карпюк та інші політичні в’язні.

Микола Карпюк розповів журналістам, що пекло пережите в катівнях неможливо передати словами. Він особисто подякував Володимиру Зеленському за те, що він перервав це пекло і звільнив їх.

Карпюк зазначив, що йому плювати на що пішов Президент заради звільнення полонених, оскільки це 35 життів абсолютно невинних людей, які щодня піддавалися нелюдським тортурам.

«На жаль Станіслав Клих не зміг пережити чеченських тортур. Він не адекватний і дуже агресивний. Те, що він пережив я не хочу побажати навіть ворогам. Його підвішували за соски до стіни і тримали так, поки соски не рвалися самі по собі. Його били струмом по статевим органам, молотком ламали ребра, душили пакетом, підвішували ластівкою до стіни, гвалтували різними предметами. Цілий рік Станіслав спав в підвалі без ліжка, просто на землі роздягнений в позі собаки … Уже на перших судах Стас був неадекватний. Він вимагав, щоб йому замінили його адвоката на Стаса Михайлова », – розповів Карпюк журналістам.

Звільнені полонені були нетовариські. Неозброєним оком було видно, що їм досі страшно і що вони до кінця розуміють, що відбувається.

Нагадаємо, звільненим політв’язням Олегу Сенцову та Олександру Кольченку надали тимчасове житло.

Як повідомляв “Цинічний Львів“, українці, яких незаконно утримували в Росії вже в Україні.