Київрада розірвала договори оренди з російським посольством

0
798

Столична влада забрала у російського посольства три земельні ділянки для будівництва нових приміщень. Київська міська рада в четвер, 12 березня, розірвала договори оренди земельних ділянок з посольством Росії в Україні, повідомляє УНІАН.

Договори оренди трьох земельних ділянок на Подолі в 1999 році були передані посольству під будівництво консульського відділу і житлових будинків.

Зараз місто повернуло в своє розпорядження ділянки на вул. Спаській: одну ділянку площею 0,2 га на вул. Спаська, 14, яка передавалася для будівництва та експлуатації приміщення консульського відділу Посольства РФ в Україні; іншу – площею 0,4 га на вул. Спаська 13-15, яка передавалася під будівництво житлового будинку.

Також з оренди повернуто ділянку площею 0,4 га на вул. Боричів Тік, 17, 19, 21, яка передавалася посольству РФ для будівництва ще одного житлового будинку.

“Рішення прийнято у зв’язку з фактичним перебуванням України в стані війни з РФ, а також зважаючи на стійкий громадський спротив створенню умов для функціонування інститутів держави-агресора на території Києва”, – йдеться в повідомленні.

Згідно з даними Київради, земельні ділянки з 1999 року не використовувалися за призначенням. Частина територій зараз вже облаштована жителями міста для громадського відпочинку, тому буде розглядатися питання про надання зазначеним трьом ділянкам статусів скверів.