Курортні Трускавець та Затоку з’єднають вертолітним сполученням

0
1956

В Одеській області планують запустити вертолітне сполучення з курортним Трускавцем Львівської області.

Як повідомляє прес-служба Одеської ОДА, в регіоні мають намір реалізувати інвестиційний проект «Повітряний експрес», який передбачає створення швидкісних пасажирських перевезень. Зокрема, перевезення планують налагодити між низкою обласних центрів і курортами Затока (Кароліно-Бугаз, Одеська область), «Буковель» (Івано-Франківська область) і Трускавець (Львівська область).

Зазначено, що відповідний меморандум про співпрацю підписано між Одеською ОДА і ТОВ «Міжнародна транспортна сервісна група ТВС». Документ передбачає, що до реалізації проекту долучаться «Міжнародна транспортна сервісна група» спільно з Американською корпорацією «Trans World Service» та корпорацією «EXIM».

На першому етапі вони планують побудувати та обладнати в Україні 9 вертолітних портів. Саме стільки українських міст пропонують об‘єднати завдяки регулярним вертолітним перевезенням «Повітряній експрес».

За задумом інвесторів, перевозитимуть пасажирів важкі вертольоти Boeing Vertol 107-II та Boeing 234 Chinook на 26 і 44 пасажирських місць. Їх обладнано всім необхідним: туалетною кімнатою, буфетом, відділенням для багажу, поличками для ручної поклажі.