Кулаками по голові: фельдшерку “швидкої” побили прямо на виклику

0
857

В селі Голубівка Дніпропетровської області 6 лютого співробітницю швидкої медичної допомоги напала п’яна жінка, додому до якої прибули медики. Завдані нею тілесні ушкодження спричинили серйозні наслідки. Про це повідомляє на своїй сторінці в Facebook директор Дніпропетровського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Радій Шевченко, пише Obozrevatel.

Згідно з наданою інформацією, медики прибули на виклик до 46-річної громадянки, яка скаржилася на підвищений артеріальний тиск і головний біль. Під час огляду з’ясувалося, що вона перебувала у стані алкогольного сп’яніння. Жінці запропонували госпіталізацію, від якої вона відмовилася в грубій формі.

Через пару годин жінка викликала “швидку допомогу” повторно. Привід для виклику залишився тим же, однак сам огляд пройшов зовсім по-іншому.

“Під час огляду викликаюча, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, вдарила кілька разів кулаком в голову нашу 24-річну дівчину-фельдшера. За зверненням виїхала оперативна група працівників Національної поліції. Від постраждалої прийнято заяву”, – розповів Шевченко.

Згодом стан медсестри різко погіршився. Вона скаржилася на сильний головний біль, запаморочення, нудоту і блювоту. Дівчину госпіталізували до Новомосковської центральної міської лікарні, де у неї діагностували закриту черепно-мозкову травму, струс головного мозку та гематому лівої скроневої ділянки.

“Колектив нашого центру в черговий раз вимагає від Верховної Ради України якнайшвидшого прийняття Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення безпеки медичним працівникам і працівникам системи екстреної медичної допомоги, які входять до складу бригади екстреної медичної допомоги під час надання медичної допомоги”.

Крім того, нам необхідно ще й таке законодавче підґрунтя: “Виклик бригади до людини, яка перебуває в стані алкогольного або наркотичного сп’яніння, повинен бути платним і коштувати не менше двох тисяч гривень . Інакше цю навалу “п’яних викликів” не зупинити”, – підсумував керівник центру.