Критерії вибору SEO компанії для розкрутки сайту

0
732

Перспектива сталого розвитку власного бізнесу змушує компанії створювати веб представництва в Інтернеті. Без цього, зараз, неможливо конкурувати в будь-якому сегменті ринку в своєму регіоні. В Мережі йде невидима, але запекла боротьба із застосуванням малозрозумілих для більшості машинних технологій. Тому, все більше число вітчизняних підприємств звертається до IT-фахівців. Розкрутка сайтів – популярна послуга, якою займаються багато агенцій в Україні. Але як з них вибрати ту, яка ефективно зробить свою роботу.

Статус і рейтинг

Компанія, яка існує впродовж тривалого часу, могла пережити злети і падіння SEO-індустрії. Швидше за все, у неї були проблеми, але вона витримала їх і працює, зберігаючи високий рейтинг.

Молоді SEO-агенції можуть здаватися перспективними і багатообіцяючими, але їх діяльність непередбачувана.

Визначаємо цілі

Кожен бізнес має різну мету в підсумку – це може бути відсоткове збільшення продажів або підвищення авторитету в галузі. У будь-якому випадку, перед тим, як замовити SEO-оптимізацію, потрібно переконатися, що менеджери обраної рекламної фірми пропонують той варіант просування, який відображає потреби вашого підприємства і він є найоптимальнішим способом досягнення поставлених цілей. Крім того, їх діяльність не повинна бути універсальна.

Чесність і прозорість

Світ SEO був компрометований в минулому тактикою купівлі посилань і подібними до неї, багато з цих методів застосовуються ще сьогодні. Ці тактики шкідливі для будь-якого бізнесу. Сьогодні вони можуть звести нанівець будь-які шанси дістатися до заповітного ТОПу.

Серйозна фірма по розкрутці сайтів повинна триматися подалі від цих сумнівних методів і зберігати прозорість у виборі інструментів, за допомогою яких вона збирається підвищити рейтинг сайту свого клієнта. Нехай просування у неї коштує дорожче, ніж послуги конкурентів, але, головне, що вона діє в правильному напрямку по підвищенню рейтингу вашого ресурсу і створенню високоякісного контенту.

Перевірені результати

Витратити гроші на невідомий результат – погана перспектива, але є спосіб дізнатися, чи домагається SEO-агенція тих цілей, про які так голосно заявляє в рекламних оголошеннях.

  • Перш за все, необхідно відвідати інтернет-сторінку цієї компанії, щоб подивитися список реальних клієнтів, та, по-можливості, отримати від них відгуки про роботу агенції. Позитивна думка задоволених користувачів – це найкраща реклама будь-якого сервісу.
  • Також можна перевірити в пошуковій видачі позиції сайту рекламної компанії за тими послугами, які вона збирається надавати.

Ваш вибір має життєво важливе значення для успіху. Хоча, це може здатися банальним, але все, що потрібно зробити, це знайти ту компанію, яка застосовує адекватні методи до ваших бізнес-цілей. Вона повинна працювати максимально прозоро.

Богдан Притуляк, веб студія “PBB design