Кримський журналіст Семена прибув до Києва

0
707

Кримський журналіст Микола Семена, якого окупанти засудили за невизнання анексії Криму, 19 лютого вранці, прибув до Києва.

Про це повідомляє українська омбудсменка Людмила Денісова у своєму Facebook, передає “Цинічний Львів”.

“Щойно за особистим дорученням президента України Володимира Зеленського працівники секретаріату Уповноваженого ВРУ з прав людини на київському залізничному вокзалі зустріли звільненого з незаконного утримання на території тимчасово окупованого Криму Миколу Семену”, – написала Денісова.

Вона зазначила, щокримський журналіст отримає необхідне лікування на базі “Державної наукової установи “Науково – практичний центр профілактичної та клінічної медицини “Державного управління справами.

Оновлено❗❗☝️Щойно за особистим дорученням Президента України Володимира Зеленського працівники Секретаріату…

Опубликовано Людмилой Денісовой Вторник, 18 февраля 2020 г.

 

Нагадаємо, кримський журналіст Микола Семена 22 вересня 2017 року був незаконно засуджений окупаційною владою.

За інформацією “Крим. Реалії”, журналіст має проблеми зі здоров’ям, які почалися ще під час судових розглядів. Як виявилося, захворювання 69-річного журналіста пов’язані із серцем і хребтом. Крім того, наприкінці 2018 року в Сімферополі йому зробили операцію з видалення жовчного міхура і каменів з жовчовивідних шляхів.

В анексованому Криму належного лікування надати йому не змогли, а до Києва окупанти Семену спочатку взагалі відмовлялися відпускати. Від запропонованої йому альтернативи у московських клініках журналіст відмовився.