Кремлівським пропагандистом Гремом Філіпсом займеться австрійська поліція

0
1156
фото: Радіо Свобода
Відразу після нападу прокремлівського провокатора Грема Філліпса на посла України в Австрії Олександра Щербу біля будівлі дипустанови у Відні була викликана поліція, яка зафіксувала інцидент та відповідну скаргу.

Про це в коментарі власному кореспондентові Укрінформу в Австрії повідомив сам Олександр Щерба.

“Поліцейські зафіксували мою скаргу та записали свідчення. Які далі будуть дії поліції, то вже інша справа”, – сказав дипломат.

За словами Щерби, поліція має знати про такі інциденти. “Людина приходить до іноземного посольства, кричить, що посол від нього ховається, а коли посол виходить, то починає ображати його словесно, а потім і взагалі штовхати. Поліція про це має знати”, – зазначив він.

Як повідомлялося, прокремлівський пропагандист Грем Філліпс прийшов у понеділок до будівлі посольство України в Австрії та розпочав зйомку свого чергового провокаційного ролика. Після того як посол Олександр Щерба раптово підійшов до нього поговорити, той спочатку розгубився, а потім почав словесно ображати дипломата, штовхати в груди та провокувати на бійку. Зокрема, пропагандист називав дипломата фашистом.

Раніше кремлівський пропагандист заявив, що створює власний список українських посадовців, які “відкрито підтримують тероризм”. Туди він вніс і посла України в Австрії Олександра Щербу.