Кредит без довідок про доходи в МФО: як оформити?

0
279
alt_finansovich

На сьогоднішній день, коли мільйони громадян отримують зарплату в конверті, дуже актуальним стало питання, що стосується отримання кредиту без довідки про доходи. Такий, благо, на даний момент отримати можна. Більш того, для оформлення такої позики, часом навіть не потрібно буде виходити з дому. Як правило, за кредитом такого роду громадяни звертаються не в банки, а в мікрофінансові організації, так звані МФО. Їх діяльність полягає у видачі позик в онлайн-режимі. Великим плюсом таких компаній є і те, що перелік вимог до позичальників у них досить скромний.

Що б дізнатися про вимоги організацій, відгуки та умови, уже не потрібно переглядати багато ресурсів, досить зайти на сайти підбору кредитів і уважно вивчити всю інформацію про Євро Гроші https://finansovich.com.ua/company/eurogrosh/, БистроЗайм, Манівео та інші популярні МФО.

Але є стандартний набір вимог мікрофінансових компаній, про які поговоримо нижче.

Кредит без довідки про доходи: способи отримання

Вимоги до оформлення кредиту:

  • вік від 18 років (деякі МФО кредитують осіб від 21 року);
  • громадянство України;
  • кредитна історія не має значення (але є тенденція, що чим краще кредитна історія, тим більше грошей в кредит зможе отримати позичальник).

На цьому обов’язковий перелік вимог, яким повинен відповідати кожен позичальник без винятку, закінчився.

Необхідні документи

Щоб оформити кредит, кожен потенційний позичальник повинен буде надати кредитору певний перелік документів. Зверніть увагу на те, що відвідувати ніякого банку не потрібно, а лише заповнити заявку на сайті МФО, від позичальника буде потрібно введення в спеціальне поле наступних даних:

  • серія і номер паспорта громадянина України;
  • ідентифікаційний код;
  • інші дані, в залежності від специфіки роботи конкретного МФО.

Відзначається, що серед обов’язкових умов буде вказівка ​​джерела щомісячного доходу, навіть якщо він не офіційний. В якості такого може підійти як місце роботи, так і отримання соціальних виплат або пенсії.

Крім усього іншого, більшість мікрофінансових організацій вимагатимуть від позичальника два або три контактних номери. Під час розгляду заявки дзвонять їм не завжди, проте буває і таке. Таким чином кредитор перевіряє правдивість слів клієнта про його проживання і рівні щомісячного доходу.

На завершення, увагу позичальників варто акцентувати на тому, що оформлення кредиту це дуже відповідальний крок. У разі несвоєчасного погашення позики боржника чекають проблеми. Може йтися як про нарахування додаткових штрафів і пені, так і про судові тяготи. Тому прострочення по позиці допускати категорично не можна.