Краще віддати гроші на медикаменти, ніж на чартер з благодатним вогнем, – Епіфаній | Цинічний Львів
додому Вибір редакції Краще віддати гроші на медикаменти, ніж на чартер з благодатним вогнем, –...

Краще віддати гроші на медикаменти, ніж на чартер з благодатним вогнем, – Епіфаній

0
792

Благодатний вогонь для православних церков московського патріархату – прямує до України з Єрусалима.

Про це повідомили на сторінці УПЦ МП у Fаcebook. Кілька годин тому оприлюднили і відео із салону літака. Вогонь доправляє єпископ Баришівський, вікарій Київської митрополії Віктор.

Водночас, як раніше заявили в Православній церкві України – вони не впевнені, що цього року матимуть благодатний вогонь. Про це в інтерв’ю Радіо Свобода розповів предстоятель ПЦУ Епіфаній.

Зауважив, що раніше під час спілкування з представниками держави та поліцією – пропонувалося, щоби якимось чином доправити благодатний вогонь для всіх церков. Чи не привозити його взагалі – зважаючи на ситуацію із пандемією.

Епіфаній наголосив – були пропозиції спеціально винайняти чартерний рейс. Утім, кошти на це – предстоятель ПЦУ порадив витратити на інші, більш нагальні потреби.

“У цьому році невідомо, чи ми будемо мати Благодатний вогонь. Були певні пропозиції, але ми не наполягаємо на цьому. Були такі пропозиції, щоби найняти чартер і так далі. Але я схильний, що краще ті кошти, які використають на літак, використати для того, щоб закупити відповідні медикаменти чи засоби захисту для лікарів”, – сказав Епіфаній.
Раніше, Митрополит Епіфаній, Предстоятель Православної церкви України, та митрополит Київський, предстоятель Української греко-католицької церкви Блаженнійший Святослав закликали вірян святкувати Великдень удома і не наражати себе та близьких на небезпеку.