Козицький не підтвердив інформацію про розміщення евакуйованих українців з Китаю на Львівщині

0
847

Голова Львовіської обласної державної адміністрації на своїй сторінці у соціальній мережі спростував інформацію про те, що евакуйований українців з Китаю привезуть на Яворівщину у санаторій “Шкло”.

Від вчора у соціальних мережах поширюють чутки про те, що евакуйованих українців з Китаю можуть привезти на Яворівщину в санаторій «Шкло».

“Хочу зазначити, що станом на сьогодні відсутні будь-які доручення від МОЗ України щодо підготовки об’єктів Львівської області для розміщення на карантині громадян України, що повертаються з Китаю”, – зазначив очільник області.

Повідомляється, що у випадку змін по ситуації – громадськість буде поінформовано.

Розуміючи суспільний інтерес та можливу паніку серед населення, вкотре наголошую, що Львівщина готова оперативно реагувати на будь-які надзвичайні ситуації.

“Також звертаюсь до тих, хто поширює чутки та неперевірену інформацію. Як казав Вінстон Черчілль, брехня встигає обійти півсвіту, поки правда одягає штани. Будете уважні та перевіряйте інформацію, якою розхитуєте цей човен, пам’ятайте про інформаційну гігієну”, – підсумував Козицький.