«Коронавірус мутував та став агресивнішим», – львівська лікарка-пульмонолог зробила важливу заяву

0
530

За останніми світовими даними, вірус сильно змутував, з’явились зміни в його білковій структурі, він щільніше чіпляється до слизових оболонок і став агресивнішим.

Як пише “Цинічний Львів” про це пише “Леополіс”.

Про це сьогодні під час брифінгу розповіла пульмонолог Надія Рудницька. Медики фіксують збільшення кількості пацієнтів у стаціонарах, повідомляє пресслужба ЛОДА.

«Ми боїмось не так кількості, як важкості тих пацієнтів, які потрапляють до стаціонарів. Зі збільшенням кількості пацієнтів з’явилась значна кількість важких хворих, на лікування яких доводиться скеровувати все більше медикаментів та зусиль медичного персоналу. Прикро визнати, але не завжди старання медиків завершуються позитивно та приносять ті результати, на які всі сподіваються. Пацієнти є важкі, перебіг захворювання ставить нові виклики перед лікарями», – акцентувала пульмонолог.

«Коронавірус мутував та став агресивнішим», – львівська лікарка-пульмонолог Надія Рудницька

Медики акцентують, що превентивні заходи – дуже важливі, аби не зростала кількість пацієнтів, які із важкими пневмоніями потрапляють до лікарень.

«Важкість пацієнтів, як ми знаємо залежить від кількості вірусів, що потрапили в дихальні шляхи. Ускладнення, викликані коронавірусом є життєво небезпечними, не варто легковажити. Ситуація є загрозливою. Відповідальність за розвиток подій — на кожному із нас», – зазначив директор департаменту охорони здоров’я Орест Чемерис.

Як повідомлялося раніше, в Україні оновили карантинне зонування.