Коронавірус атакує Росію

0
669

У Росії виявили перших людей, заражених китайським коронавірусом, від якого станом на 31 січня загинули вже 213 людей. Як заявила віце-прем’єр РФ Тетяна Голікова, це двоє хворих громадян Китаю, повідомляє ТАСС. Про це пише ТСН.

Також Голікова зазначила, що пацієнти виявлені в Забайкаллі і Тюменської області.

“Службами Росспоживнагляду на території РФ виявлено двоє хворих новою інфекцією коронавірусу – в Забайкальському краї і Тюменській області. Вони перебувають під жорстким наглядом, ізольовані, їм надається необхідна допомога. Обидва громадяни Китаю”, – сказала вона.

У Тюмені інфікованою виявилася студентка з Китаю, яка нещодавно прилетіла з батьківщини. Однак вона подорожувала в компанії ще чотирьох молодих людей. Їх також госпіталізували “про всяк випадок”.

У Забайкаллі в лікарню звернулися п’ятеро місцевих жителів, двоє з яких нещодавно повернулися з Китаю. Їх відразу ж госпіталізували і взяли аналізи. Відомо, що це тридцятирічний батько і його дворічна дочка. Дослідження їх аналізів проводиться – діагноз “коронавірус” поставлений “під сумнівом”.

Раніше повідомлялося, що вірус дістався вже понад двох десятків країн. 30 січня стало відомо, що коронавірус виявили ще у кількох країнах: в Італії, Індії, на Філіппінах. Низка інших країн заявляли про збільшення кількості інфікованих: Австралія, Японія, Франція, Німеччина, США.