Корчинський запропонував франківських ромів розмістити в американському посольстві

0
3636

Вчорашня історія з заявою міського голови Івано-Франківська щодо необхідності вивезення осіб ромської націоналіності з міста набирає нових обертів.

Після різкої заяви МВС і американського посольства в сторону мера Івано-Франківська Руслана Марцинківа на його захист стало багато активістів та простих людей.

Так, сьогодні в підтримку мера Івано-Франківська висловивися Дмитро Корчинський, передає ІА “Цинічний Львів“.

У своєму дописі він зазначив наступне:

“Мер Франківська Марцінків – є одним з найкращих мерів України.

Він абсолютно має рацію в тій ситуації з циганами. Адже, хоча закарпатські цигани є найкращими циганами в світі, вони є не менш продуктивними розповсюджувачами коронавірусу, ніж промосковські “попи”.

Якщо посольство США, яке я глибоко поважаю, справді турбується про них, то мало б надати їм політичний притулок на території посольства.

Доведеться обмежитися посольством, адже США у зв’язку з коронавірусом, вже не приймають імігрантів, навіть циган.

Вони хочуть бачити циган у Франківську, а не у Вашінгтоні.

На жаль, проти Марцінківа виступив Аваков, якого я глибоко поважаю. Це ще раз свідчить про те, що ментовська система здатна перекручувати інформацію і вводити в оману свого міністра (як і в ситуації з Ріфмастером).

Але, незабаром МВС розбереться, що небезпеку становить не чесний патріотичний мер, а злодії і грабіжники, які подекуди ще трапляються навіть серед циган.

Позаяк пана Марцінківа почали цькувати гомоактивісти, наші американські друзі, менти і журналісти, давайте підтримаємо його принаймні в інтернеті.

Будьласка, розмістіть пост на його підтримку на своїх сторінках у соцмережах!”

Нагадаємо, вчора американське посольство в Україні заявило, що стурбоване повідомленнями про дискримінацію та утиски ромів з боку міського голови Івано-Франківська.

“Ми закликаємо українських посадовців виступити проти нетерпимості та забезпечити захист прав людини”. – йдеться в повідомлені