Кондратюк розповів, чому закривається проект “Караоке на Майдані”

0
5472

Ведучий телепрограми «Караоке на Майдані», продюсер та шоумен Ігор Кондратюк оголосив про те, що культова програма закривається напередодні свого ювілею. 17 січня 2019 року програма відзначить 20-річчя на екрані, і на честь цього 16 грудня на ВДНГ у Києві на площі біля ковзанки відбудеться остання в історії програми зйомка, зроблена для телебачення.

Як розповів сам Ігор Кондратюк під час чату на сайті інтернет-видання «Главред», 16 грудня проходитимуть зйомки одразу двох випусків: фінального, в якому 5 найкращих співаків 2018 року розіграють звання «Найкращий народний співак України» та автомобіль, а також святкової передачі, присвяченої ювілею програми. Початок заплановано на 9:30, вхід вільний.

Також під час чату Кондратюк поділився рецептом довголіття своєї програми.

«Рецепт довголіття в ефірах полягає в тому, що мені як продюсеру вдавалося 20 років підписувати контракти з каналами. Це – головний рецепт, як би смішно це не звучало. Інший рецепт: це – народна гра, народна програма, в якій люди приходять без кастингів і грошей та просто неба грають і визначають найкращого співака”, – розсекретив успіх «Караоке» Кондратюк, який був її незмінним ведучим.

«Караоке на Майдані» – програма-рекордсмен на українському телебаченні, оскільки, на відміну від неї, жодне музичне або розважальне шоу не йшло в ефірі 20 років поспіль. За час свого існування програма виходила на трьох телеканалах: на «Інтері» (1999-2007), «1+1» (2007-2009) і «СТБ» (2009 – дотепер). Зйомки програми здебільшого проходили в Києві, але час від часу її зйомки проводилися в інших містах України, зокрема – у Львові.