Компанія «Безпека» – турбуємось про вас цілодобово

0
260

Одна з базових потреб людини – безпека і захист. Страх за те, що трапиться щось жахливе, те, що не можна контролювати чи виправити, паралізує нас і не дає змоги розвиватись. Так, ми не говоримо про параною чи нав’язливі думки, а лиш про заходи, якими можна передбачити нещасні випадки, напади чи дурні збіги обставин, коли ваші кордони було порушено, і ви більше не почували себе у безпеці. Все ж завжди краще застосувати превентивні заходи, аніж пожинати плоди легковажності.

Де замовити системи безпеки?

Таким елементарним способом захисту є встановлення домофонів у вашому будинку чи квартирі, чим займається компанія «Безпека». Тут ви можете не тільки придбати домофон. Команда компанії безпека займається також їх встановленням та поточним обслуговуванням, тому вам не доведеться додатково шукати підрядників для цього. Найважливіше те, що компанія має всі необхідні сертифікати якості та постійно моніторить усі технічні новинки у своїй галузі. На сайті представлена як власна торгова марка, так і відомі світові бренди: Commax, Crow. Радимо звернути увагу на власний бренд компанії Arny, LuxCam, оскільки ці товари нічим не поступаються закордонним своїм колегам, а часом мають навіть більше переваг.

До прикладу IP відеодомофон ArnyAVD-1060 2MPXз розширенням FullHD дає якісну кольорову чітку картинку з різних ракурсів без розмивів. Сенсорний екран і легке меню забезпечить зручність користування. Унікальність пристрою в тому, що він дає змогу підключити камери всіх виробників по протоколу Onvif. Через спеціальний додаток ви можете керувати домофоном з будь-якої точки світу через власний смартфон, говорити з відвідувачами, дивитись відеоархів. Швидкі кнопки не змусять вас довго бродити по меню пристрою. Компанія дає гарантію 2 роки на свої товари та постійно тішить клієнтів знижками і акціями.

Кожен клієнт компанії «Безпека» має можливість вибору серед різноманіття товарів, тому зупинимось спершу на відеодомофонах. Саме ці домофони дадуть вам змогу отримати якісне зображення тієї особи, що стоїть за вашими дверима з різних ракурсів. До багатьох відеодомофонів можна підключити додаткові камери та системи управління, а також функцію детекція руху. Всі зображення відвідувачів будуть збережені на карту пам’яті. Це дуже зручно не тільки для домашнього використання, а й у великих офісах чи бізнес-центрах. Відеодомофон можна встановити в окремих блоках будівлі, тоді вас на роботі не турбуватимуть випадкові люди.

Найпростішим варіантом і одним з дуже дешевих є встановлення аудіодомофона. Так ви почуєте лише голос вашого гостя та зможете відкрити магнітний замок, натиснувши кнопку на пристрої домофону. Найчастіше такі домофони використовують у багатоквартирних будинках. Щодо дизайну, то на сайті «Безпека» можна обрати будь-яку модель, що легко впишеться у ваш інтер’єр і не буде його псувати.

Компанія «Безпека» займається також продажем додаткових комплектуючих та обладнання для домофонів. З компанією легко зв’язатись, а консультанти допоможуть вам обрати вигідне рішення та підкажуть, що саме для вас буде раціональною покупкою. До слова, компанія «Безпека» на ринку з 1998 року, тому якість і досвід у них підтверджені часом. Будьте захищені і бережіть себе разом з компанією «Безпека».