Комаровський захистився за російську мову і назвав себе “ватником”

0
692

Відомий в Україні лікар-педіатр Євген Комаровський заступився за російську мову і визнав себе “ватником”.

Як повідомляє “Цинічний Львів”, про це він розповів в інтерв’ю журналісту Дмитру Гордону. Так, Комаровський накинувся на українців, які критикували “руські скрєпи”.

“Давайте закінчувати робити з себе високоморальних, унікальних, з якимись особливими уявленнями про те, що таке добре, зі своїми специфічними поглядами на любов до батьківщини. Любов до батьківщини починається з дуже простих речей – з турботи про власних дітей, з вміння не красти і не красти, з можливості виконувати обіцянки”, – розмірковував він.

Далі він процитував радянську пісню “С чего начинается Родина”, і продовжив, що мама в дитинстві співала йому пісні саме російською мовою.

“Коли я своїй коханій жінці зізнавався в любові на цій мові, то ви не примусите мене проклинати цю мову. Я буду на ній розмовляти. Вибачайте”, – відповідав Комаровський.

При цьому педіатр погодився з думкою Гордона, що є “ватником”: “Так, я знаю. Мені про це говорять всі”.

Також Комаровський звернувся до президента України Володимира Зеленського з пропозицією “не орієнтуватися на натовп”.

“Натовп не є носієм істини. Базові уявлення про те, що таке добре і що таке погано, не мають ні національності, ні мовної приналежності. Вони навіть до віри відношення не мають. Ці всі високо віруючі люди, які радіють, що повз них проїхав автобус … Так ось, є держава, для лідерів якого теоретично не буває хороших і поганих. Вони повинні дбати про всіх українців. і про тих, хто в Криму, і про тих, хто на Донбасі. і про тих, хто на заході, і на сході, і в Китаї. І треба вчитися, як дружити”, – розповідав доктор.