Команда Зеленського вимагає позачергового засідання ВРУ

0
323

Володимир Зеленський та його соратники звернулись до Верховної Ради з проханням зробити позачергове зібрання Верховної Ради України у четвер, 18 липня, задля того, щоб ухвалити закон, що дозволить працювати Вищому антикорупційному суду.

Про це інформує “Українська правда”.

Подібне прохання висловив у своїй промові заступник керівника Офісу президента Руслан Рябошапка:

“В сенсі антикорупційної реформи ми з 2014 року зробили непоганий прогрес. Ми маємо непогане законодавство, ми маємо інституції, які вижили, незважаючи на те, що їх 2 роки намагалися вбити, і ми маємо кількість експертів у сфері антикорупції, яка суттєво зросла з 2014 року. І людський капітал – одна з найбільших перемог за останні 5 років.

Що ми плануємо зараз? Ми плануємо вже на четвер скликати позачергову сесію парламенту. Ми будемо вимагати від парламенту прийняти законодавство, яке дасть працювати ефективно Вищому антикорупційному суду, будемо вимагати від парламенту прийняти закон про незаконне збагачення, і буде ще декілька ініціатив, які ми будемо вимагати прийняти ще в цього складу парламенту.

Очевидно, що в людей в головах уже вибори, але вони повинні виконати свій обов’язок до кінця – перед країною, не перед нами.

Що ми хочемо від нового парламенту? Ми хочемо переглянути законодавство, що стосується запобігання корупції, новий закон, який стосується декларацій, зокрема, корупції у політичному секторі. Новий парламент повинен прийняти ці закони

Ми хочемо переглянути Кримінальне процесуальне законодавство.”.