Колишня помічниця нардепа зневажила українську мову і образила україномовних українців

0
623

Експомічниця народного депутата від Блоку Юлії Тимошенко Уляна Петренко втрапила у гучний скандал через своє антиукраїнське й образливе висловлювання у мережі.

Про це повідомляє Obozrevatel, передає “Цинічний Львів”.

У Facebook Петренко поскаржилася на роботу “Нової пошти”. Водночас у своєму записі вона застосувала вислів “на Україні” і “україномовні провінціали”.

“Секрет “успішного” про**бу навіть найуспішнішого бізнесу на Україні дуже простий: треба всього лише найняти на роботу енергійних україномовних провінціалів, що приїхали підкорювати столичні простори і чекати, коли їхня кількість досягне критичної маси”, – написала вона.

Відомо, що Петренко була помічницею нардепа 6-го скликання Івана Деньковича від блоку Юлії Тимошенко. Також у своєму профілі у Facebook вона вказала, що була помічницею депутата.

“Це дівчина, помічниця народного депутата Деньковича Івана від партії Тимошенко, зі статусом “Не путана, не воровка, не цыганочка”, що само по собі ніби натякає на якісь проблеми у 25-й школі Києва та Університеті Шевченка, де вона навчалася, має можливість отримати свою хвилинку слави… Прости Господи, іноді повії реально кращі, ніж помічниці депутатів”, – написала у мережі колишня працівниця Міноборони України Тетяна Ярошенко.

Зазначимо, що з моменту написання поста Петренко запис встигли прокоментувати понад 840 користувачів. Переважно коментарі мали негативний характер та образи у бік Петренко.

Нагадаємо, “Слуги народу” хочуть скасувати перехід всіх шкіл на українську мову.