Колишні працівники ЛАЗу хочуть отримати давно заборговану зарплату. Допомогти їм може кожен з нас, підписавши е-петицію

0
990

Колишні працівники Львівського автобусного заводу (ЛАЗу) з 2010 до 2013 року не отримували зарплат. А зараз, коли підприємство майже не діє, ніхто не поспішає віддавати борг людям, які чесно заробили свої гроші.

У офіційному зверненні ініціативної групи ЛАЗу мовиться, що заробітну плату працівникам заводу не виплачували впродовж 2010-2013 років. Тодішній власник заводу російський олігарх Ігор Чуркін, який довів завод до банкрутства, заборгував працівникам більше 13 млн. грн.

Сьогодні колишні працівники ЛАЗу хочуть отримати свої чесно зароблені гроші. Ці люди звертаються до небайдужих львів’ян і просять про допомогу й підтримку у поверненні усіх коштів. Екс-працівники заводу вже створили електронну петицію, яка має привернути увагу громадськості та влади до цього питання, а надалі, якщо всі ігноруватимуть проблему, ініціативна група ЛАЗу планує діяти рішучіше й боротися за оплату своєї праці.

Усі небайдужі можуть підтримати петицію, розміщену на сайті Єдиної системи місцевих петицій, про “Захист прав працівників холдингу ЛАЗ”. Щоб петицію розглянули потрібно зібрати ще понад 240 підписів.