Коли в Україні запровадять локдаун? Стали відомі дати – ЗМІ

0
652

У ЗМІ з’явилися повідомлення про те, що уряд визначив остаточні дати запровадження суворого карантину на свята. Попередньо локдаун хочуть ввести з 23 грудня по 15 січня. Про формат карантину поки що нічого не відомо.

Про це повідомляє “Сьогодні”, посилаючись на власні джерела, передає “Цинічний Львів”.

За інформацією співрозмовника видання, зупинились на датах з 23 грудня по 15 січня. Однак подробиці нібито мають сказати в середу, 2 грудня.

Коментуючи чутки про “інтелектуальний” локдаун, зазначили, що, ймовірно, очільник фракції “Слуга народу” Давид Арахамія мав на увазі підтримку на час карантину та швидку реакцію на зміни.

Водночас інформаційна агенція Інтерфакс-Україна з посиланням на джерело в Кабміну додає, що уряд поки не визначився ані з форматом, ані з датою майбутнього локдауну. Розглядають щонайменше 4 варіанти зі встановлення більш жорстких карантинних обмежень. Але остаточного рішення ще немає.

Щодо роботи транспорту під час локдауну, то це питання також обговорюють, зокрема з місцевою владою Але остаточного рішення наразі немає.

“Поки більшість схиляється до того, щоб залишити транспорт. Але зараз прораховуємо, як це впливе з одного боку на епідеміологічну ситуацію, а з іншого – на роботу критичної інфраструктуру”,– розповів співрозмовник ресурсу.

Нагадаємо, у партії “Слуга народу” попередньо повідомили, що рішення про локдаун Кабмін передасть парламенту до п’ятниці.