Коли епідемія COVID-19 в Україні сягне піку? У МОЗ дали відповідь

0
1002
  • В Україні пік епідемії коронавірусу експерти очікують в кінці листопада.

Про це в коментарі “РБК-Україна” заявив в.о. директора Центру громадського здоров’я Ігор Кузин, передає “Цинічний Львів”.

За його словами, МОЗ очікує на певний спад кількості нових хворих у грудні і січні, одразу після досягнення піку.

“Ми розраховуємо, що пік епідемії буде в кінці листопада тому, що зазвичай це піковий період для усіх вірусних інфекцій. Якщо говорити як про ГРВІ, так і про нову коронавірусну інфекцію, пік хвилі найчастіше відбувається наприкінці листопада і після цього йде на спад упродовж грудня, січня… Ми розраховуємо на те, що піковий рівень захворюваності в нас буде наприкінці листопада”, – зазначив представник МОЗ.

Голова парламентського комітету з питань охорони здоров’я нації Михайло Радуцький раніше заявив, що у грудні в Україні може бути 400 тис. активних хворих на коронавірус, якщо поточна динаміка захворюваності збережеться. За останні два тижні кількість активних хворих збільшилася приблизно на 30%.

Керівник офісу Всесвітньої організації охорони здоров’я в Україні Ярно Хабіхт заявив, що найближчими місяцями кількість хворих на Covid-19 може почати коливатися від 7 до 9 тис. випадків за добу і “якщо в грудні фіксуватимуть більше дев’яти тисяч випадків за день, то він буде стурбований ще більше”.

Як раніше писав “Цинічний Львів”, від коронавірусу на Львівщині померло 700 хворих.