Кольорові лінзи – краса і захист ваших очей

0
191

Очі – дзеркало душі. А що, якщо душа прагне змін, та й очі теж? Тоді можна скористатись кольоровими лінзами і бути різноманітним. Побутує думка, що важко підібрати лінзи для карих очей, однак це міф. Існує кілька видів кольорових лінз для темних очей, серед них: SofLensNaturalColors, FreshLook Color, ADRIA 2 TONE.

При виборі кольорових лінз для карих очей важливо, щоб вони виглядали максимально природньо. Наприклад, лінзи SofLensNaturalColors створені за допомогою системи нанесення кольору з лимбальним колом, що особливо підкреслює натуральність лінз, тож їх не відрізнити від справжніх природніх відтінків. Межі лінз є гладкими, що забезпечує зручність у використанні. Завдяки рухливості та центруванні вам не доведеться часто їх поправляти чи знімати. До того ж вони стійкі до дегідратації, тож ні дощ, ні сніг, ні сльози не завадять вашому комфорту. Якщо ви все ж турбуєтесь про безпеку своїх очей, то радимо обрати лінзи FreshLook Color, бо у них є додатковий захист від УФ-випромінювання. А лінзи ADRIA 2 TONE містять зволожуючий компонент, що захищає очі від пересихання, тому їх можна носити більш тривалий час, ніж інші лінзи. Не обмежуйте себе у виборі кольорових лінз. Наприклад, лінзи SofLensNaturalColors мають аж дев’ять відтінків, тож навіть найвибагливіші покупці знайдуть для себе щось оригінальне.

Кольорові лінзи для карих очей можна носити не тільки тим, хто має поганий зір. Існує великий спектр лінз без діоптрій для тих, хто хоче доповнити ними свій образ і не має на меті покращувати свій зір. Лише радимо уважно вивчити інформацію від виробника на упаковці, адже тривале носіння лінз шкідливо впливатиме на зір. Кожен виробник вказує рекомендовану тривалість носіння лінз на упаковці, не ігноруйте цього.

Карооким брюнеткам радимо надати перевагу лінзам AirOptixColors чи FreshLookDimensions.Лінзи AirOptixColors виготовлені з унікального «дихаючого матеріалу», саме він забезпечує насиченість лінз киснем, тому очі не втомлюються швидше, ніж в інших лінзах, не виникає подразнень чи дискомфорту. Всі кольори містять пігмент, що складається з трьох шарів. Завдяки цьому лінза виглядає максимально природно та насичено, вирізняє очі, надає їм глибокого кольору. Кольорові лінзи не заважають працювати за комп’ютером чи водити транспортні засоби. Достатньо керуватись дозволеною тривалістю їх носіння та рекомендаціями від виробників.

Кольорові лінзи підходять всім, хто хоче змінити імідж та набути власного стилю.