Кіберполіція закрила піратський онлайн-кінотеатр Kinogo і ще 3 популярних інтернет-ресурси

0
2066
Кіберполіція спільно зі слідчими Національної поліції припинили діяльність чотирьох піратських інтернет-ресурсів: kinogo.co.ua, uafilm.top, ukrfilm.top і kino-hd.top.

Як повідомляє кіберполіція, щодня ці сайти налічували понад 100 тис. переглядів, а сайт Kinogo є одним з найвідоміших піратських ресурсів в пошукових системах мережі інтернет.

“Щомісяця за рекламу на піратських онлайн-кінотеатрах зловмисники отримували кілька тисяч доларів, які розподіляли між собою. Один зі спільників – діючий співробітник фіскальної служби України”, – наголошується в повідомленні.

Кіберполіції провела обшуки за місцем проживання зловмисників та в одному з регіональних управлінь ДФС. За результатами обшуків правоохоронці вилучили і направили на експертизу техніку, за допомогою якої здійснювалася діяльність піратських веб-ресурсів.

Робота всіх чотирьох піратських ресурсів припинена.

За даними кіберполіції, до адміністрування і просування цих піратських ресурсів були причетні двоє братів з Дніпропетровської області 38-ми і 32-х років.

“Для охоплення ширшої аудиторії вони поширювали інформацію про діяльність своїх ресурсів в соціальних мережах, створюючи відповідні публічні групи”, – йдеться в повідомленні правоохоронців.

Спільникам загрожує штраф або позбавлення волі до шести років.