Close Menu
    Facebook X (Twitter) Instagram
    • Статті
    • Блоги
    • Відео дня
    • Інтерв’ю
    • Фото дня
    Facebook Instagram Telegram
    Цинічний ЛьвівЦинічний Львів
    • Цинічний
    • Політичний
    • Економічний
    • Культурний
    • Туристичний
    • Спортивний
    • Україна
    • Львівщина
    • Інше
      • Громадський
      • Історичний
      • Світ
      • Життя
      • Війна з Росією
      • Музика
      • Від шефа
    Цинічний ЛьвівЦинічний Львів
    Головна Сторінка » «Казали, що від цього не вмирають, а мені ставало все гірше»: молодий львів’янин другий рік бореться з важкою недугою
    Цинічний

    «Казали, що від цього не вмирають, а мені ставало все гірше»: молодий львів’янин другий рік бореться з важкою недугою

    adminBy admin15.02.2021Коментарів немає2 Mins Read
    Facebook Twitter Telegram

    20-річний Володимир Саламаха зі Львова вже два роки бореться з лімфомою Ходжкіна. Онкозахворювання хлопець може вилікувати лише хіміотерапією. Один курс коштує понад 45 тисяч гривень. Володимир вже прийняв шість курсів, а для одужання потрібні щонайменше дев’ять. Усі власні ресурси родина вже вичерпала, а держава на лікування такого захворювання коштів не передбачає, тому Володимир просить усіх небайдужих відгукнутись на його прохання про допомогу.

    Про це інформує “Цинічний Львів” з посиланням на LMN

    «Десь три роки тому я помітив, що один лімфовузол на шиї збільшився. Тоді я звернувся до лікарів, мені порадили цим не перейматись, що це може бути якась недолікована застуда, тощо. Далі я почав помічати, що такі збільшені лімфовузли з’являються у різних місцях на тілі. Ходив по дуже різних лікарях. Мені казали, що від цього не вмирають, а мені ставало все гірше. Діагноз вдалось встановити два роки тому», – розповідає Володимир Саламаха.

    Володимир вчиться на стоматолога. До хвороби використовував різні нагоди підзаробити: працював і зубним техніком, і охоронцем, і промоутером. Любить грати на гітарі, але каже, що тепер через онкозахворювання не може ні працювати, ні сконцентруватись на музиці. Єдине, про що зараз мріє – одужати.

    «Мені дуже пощастило з дівчиною. Вона мій герой. Коли я ще не знав, яке саме в мене захворювання, але почувався дуже погано, вона завжди була поруч, допомагала мені, давала знеболюючі, робила за мене всю роботу. Інколи я навіть не міг піднятися з ліжка. Вона самі з Києва, залишила сім’ю і продовжує в усьому мені допомагати», – каже Володимир.

    Курс хімії триває три дні. Впродовж цього часу хлопця капають, а потім на такий же термін відпускають додому. Кожні 4 курси Володимир робить комп’ютерну томографію, аби лікар міг подивитись на результати. Медики бачать позитивну динаміку. Хлопець і сам відчуває полегшення після курсів хімії, але як тільки робить довшу перерву, то болі повертаються і доводиться вводити сильні знеболювальні.

    «Лікарі кажуть: усе є, можемо капати, але хімію купити треба. А все, що я мав відкладене, все, що батьки мали, вже витратили. правом отримати одноразову матеріальну допомогу від міста я вже скористався. Фонди таким типом раку, як у мене, не займаються. Тому й звертаюсь до усіх небайдужих людей, стукаю в усі двері з надією, що хтось відгукнеться», – розповідає хлопець.

    Реквізити для допомоги:

    4149439316888100

    5168745018533239 (Володимир Саламаха)

    photo5283256829092147336

    photo5283256829092147334

    photo5283256829092147335

    Як повідомлялося раніше, Італії важка хвороба забрала життя 11-річного українця

    важка хвороба допомога збір коштів Львів молодий хлопець новини новини львова новини україни онкохворий
    Share. Facebook Twitter Telegram Copy Link

    Схожі публікації

    Цинічний

    На Дрогобиччині пʼяний водій вчинив жахливу ДТП, двоє неповнолітніх перебувають у лікарні (ФОТО)

    01.06.2026
    Цинічний

    На Львівщині внаслідок перекидання буса загинула жінка (ФОТО)

    31.05.2026
    Цинічний

    У Самборі внаслідок жахливої автотрощі загинув водій (ФОТО)

    31.05.2026
    Останні публікації

    На Дрогобиччині пʼяний водій вчинив жахливу ДТП, двоє неповнолітніх перебувають у лікарні (ФОТО)

    01.06.2026

    Трійця – одне з найбільших християнських свят, яке святкують українці

    31.05.2026

    На Львівщині внаслідок перекидання буса загинула жінка (ФОТО)

    31.05.2026

    У Самборі внаслідок жахливої автотрощі загинув водій (ФОТО)

    31.05.2026

    Що не забути у поїздку автобусом закордон: мій особистий чек-лист

    27.05.2026

    Redmi 15 та Redmi Note 15 Pro: який смартфон Xiaomi обрати у 2026 році

    27.05.2026
    Цинічний Львів
    Facebook Instagram YouTube Telegram
    • Реклама на сайті
    • Контактна інформація
    • Privacy Policy

    © 2026 При повному або частковому відтворенні матеріалів активне посилання на cynicallviv.com.ua .обов'язкове. Адміністрація сайту може не поділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали.
    E-mail редакції: cynicallviv@gmail.com

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.