Кастрованого українського полоненого застрелили, а потім тягли по землі, прив’язавши до ніг мотузки (ФОТО 18+) - Цинічний Львів
додому Війна з Росією Кастрованого українського полоненого застрелили, а потім тягли по землі, прив’язавши до ніг...

Кастрованого українського полоненого застрелили, а потім тягли по землі, прив’язавши до ніг мотузки (ФОТО 18+)

0
4599

Увечері 28 липня у мережі з’явилось відео, на якому російські армійці канцелярським ножем каструють українського військовополоненого.

Про це повідомляють #Букви, а також військовий журналіст Андрій Цаплієнко.

Відповідне відео було опубліковано в одному з російських Telegram-каналів, де часто публікують відео та фото з українськими військовими, які були вбиті чи потрапили у полон до окупантів.

Це ж відео у своєму Twitter-акаунті опублікував 28 липня користувач Your Kotek Gganbu.

 

“Злили відео, де українському військовому в полоні відрізають канцелярським ножем яйця. Ріже ось цей, ліворуч в чорному капелюху. Може, хтось знає, що це за сюжет, треба знайти”, – написав він, додавши фрагмент відео, на якому видно росіянина, який кастрував українського військового.

Сьогодні військовий журналіст Андрій Цаплієнко у своєму телеграм-каналі оприлюднив нові шокуючі деталі катування українського воїна.

“Кастрованого канцелярським ножем українського полоненого російські садисти застрелили та тягли по землі, прив’язавши до ніг мотузки. Весь світ має це побачити!”, – йдеться у дописі.

Немає опису.

Також у мережі опублікували фото нелюда, який це робив.
Воєнні злочини: Війна з Росією « Фото | Мобільна версія | Цензор.НЕТ