Кардинальні зміни у дитсадках України: чого чекати?

0
700

 Уряд ухвалив постанову про дитячі садки в України та дозволив працювати в дитсадках не тільки педагогам. Також стане простіше відкривати приватні дитсадки та забезпечувати дітей якісним харчуванням.

Відповідні зміни ухвалив Кабмін. Постанова набере чинності через два місяці з дня її опублікування, пише “Цинічний Львів” з посиланням на пресслужбу МОН.

“Для започаткування діяльності у сфері дошкільної освіти не обов’язково мати власні харчоблоки, пральні та штатних медичних працівників. У такому випадку відповідні послуги мають забезпечувати юридичні особи та фізичні особи-підприємці, які мають право надавати такі послуги”, – йдеться в повідомленні.

Згідно зі змінами, дитсадки матимуть можливість залучати до роботи не лише педагогічних працівників, а й інших фізичних осіб, послуг яких потребуватимуть. Вони повинні відповідати таким вимогам: мати високі моральні якості, вищу педагогічну освіту за відповідною спеціальністю та/або професійну кваліфікацію педагогічного працівника, забезпечувати результативність та якість роботи, мати фізичний і психічний стан, який дозволяє виконувати професійні обов’язки.