Карантин догори дригом: Сергій Притула показав кумедне фото з донькою

0
735

Популярний шоумен впродовж самоізоляції досить активно розвиває особистий блог.

Про це пише “Цинічний Львів” посилаючись на соцмережі ведучого.

На сторінках інстаграму Сергія Притули частіше фігурує син Дмитро, проте сьогодні він вирішив показати, як розважається з молодшою донькою Соломією.

Відомий телеведучий Сергій Притула ізолювався у власній квартирі в столиці разом з дружиною Катериною та двома дітьми. Родина сумлінно дотримується карантину та залишається вдома. Проте якщо син буднями зайнятий дистанційним навчанням, то маленька донька потребує цілодобової уваги зіркового тата.

В особистому інстаграм-профілі шоумен показав, що дівчинка не дає йому засумувати. Схоже, у Соломії енергії хоч відбавляй. Дівчинка, яка рідко бачиться з батьком через постійні гастролі Сергія, сповна насолоджується часом з ним.

“Карантин догори дригом. Соломія Сергіївна взагалі не переймається тим, що ми сидимо вдома, її все влаштовує”, – прокоментував Сергій Притула.

сергій притула з донькою

Раніше ведучий, який займається вихованням дітей, показав, що серед сімейних розваг у них є ще й хованки. Крім того, він радить не лише піклуватися про розвиток дітей, а й про духовне збагачення батьків. Притула закликає вивчати мови, опановувати нові музичні інструменти та готувати для коханої людини смачні вечері за рецептами самого Джеймі Олівера.