Кандидат у президенти нагріб безкоштовних шапок у Давосі: Янукович відпочиває

0
1480

Кандидат у президенти України Ігор Шевченко в Давосі “накрав” безкоштовних блакитних шапок, які можна взяти з спеціального автомата, якщо вдома забули свою.

Про це Шевченко повідомив в Facebook.

За його словами, ті, хто вийшли на вулицю і забули надіти шапку, можуть у спеціальному автоматі безкоштовно взяти собі одну.

Давоські трофеї)))

Geplaatst door Igor Shevchenko op Woensdag 23 januari 2019

“Таку шапку можна взяти безкоштовно, але лише одну. Я б не був Шевченком аби не вдався до “шапкових махінацій” заради друзів. Прокинувся о 6 ранку і пішов за шапками, але вже на цю годину бажаючих стати щасливими власниками чудової блакитної шапочки було досить багато. Відстоявши в черзі я взяв зразу 4 (чотири) шапки, більше совість не дозволила”, – розповів він, додавши, що потім вирішив повернутися, бо “зрозумів, що мало взяв“.

“Повернувся взяти ще, але не тут то було. Невідомо звідки з’явився охоронець і ледь мене не арештував). Сказав, що я вже взяв достатньо і мушу йти геть. А я б не був українцем якби не заперечив йому і повернув ситуацію на свою користь. В результаті складних дипломатичних перемовин він “дозволив” мені взяти ще одну шапку, але за умови, що він цього “не бачить”. Він демонстративно відвернувся, а я типу нишком взяв шапку”, – додав Шевченко.

Він заявив, що зробив це заради друзів.

Пізніше він опублікував фото із п’ятьма шапками з підписом “Давоські трофеї”.