“Його любили, ним захоплювались, ним надихались…” – сьогодні Львівщина прощається Мирославом Скориком

0
693

 

Прощання із відомим композитором, музикознавцем та Героєм України Мирославом Скориком відбувається у Архикатедральному Соборі Святого Юра у Львові.
Про це інформує прес-служба ЛОДА, передає “Цинічний Львів”.

“Маестро був наставником для багатьох колективів та талановитих музикантів. Його любили, ним захоплювались, ним надихались, до нього прислухались. Ритми і мотиви Маестро – це наш генетичний код, наша мелодія, наша душа у музиці. Смерть Мирослава Скорика – величезна втрата для усього українського народу, для нашого і майбутніх поколінь, для кожного міста та для кожного серця, яке було закохане в музику. Відхід Маестро у кращі світи стався настільки несподівано для кожного українця, що ми ще до кінця не можемо усвідомити, яка це втрата”, – зазначив голова Львівської ОДА Максим Козицький.

Чин похорону відбудеться у п’ятницю, 5 червня, об 11:00 год з Архикатедрального Собору Святого Юра. Поховають Мирослава Скорика на Личаківському кладовищі.

Похорон і прощання відбуватиметься з дотриманням карантинних норм та обмежень.

Нагадаємо, що український композитор, музикознавець, Герой України, народний артист, лауреат премії імені Т.Г.Шевченка Мирослав Скорик відійшов у вічність на 82-му році життя.

Висловлюємо співчуття рідним і близьким з приводу непоправної втрати.

Фото: Львівська ОДА

Фото: Львівська ОДА

Фото: Львівська ОДА