Jerry Heil оголилася на камеру і показала спокусливу фігуру

0
1685

Фіналістка Національного відбору на “Євробачення 2020” Jerry Heil, яка нещодавно представила трек під назвою “VEGAN”, здивувала мережу відвертим фото.

Передає “Цинічний Львів”, посилаючись на сторінку співачки в Instagram.

Знаменитість виставила відвертий кадр, позуючи лише в мереживній білизні лимонного кольору і засвітивши струнку фігуру. Так, артистка зізналася, що їй було досить складно розкритися на такій пікантній фотосесії, а ще розповіла, як раніше пробувала на собі “модні тренди” у сфері дієт, через що мала проблеми з вагою.

View this post on Instagram

Oops? На тій зйомці мені ТАК ВАЖЛИВО БУЛО не корчити з себе сексі кішечку і в той же час не боятися зняти одяг і позувати. Яка є. . Ми ховаємо багато соціальних страхів і комплексів за одягом, ви помітили?? А помітили, що у людей, які за волею обставин живуть в більш теплому кліматі і носять менше одягу, і комплексів щодо тіла менше?? Чисто спостереження.. . Я пару місяців працювала, як ніколи, над собою, щоб дивитися на результат з задоволенням? Але важливо також сказати основне: ціллю стало почуватися в новому режимі здоровою. Тілом і духом. Бо 5 років тому я дуже нездорово схудла. Пам’ятаю страх з’їсти щось зайве! Зауважу, що веганством тоді і не пахло: листочки салату лише слугували «прикрасою» сухій куриній грудці, іноді политій йогуртом 0%, як радили авторитетні ПП пабліки вк. . Я перевірила на собі багато «модних» трендів! Саме тому, не зважаючи на те, що дехто каже, що такі фото гублять в мені загадку і що це «не мій контент», я його робитиму. Тому що я про відкритість . Про працю над собою. Про прийняття. Бо це, здавалося би, лише тіло. Але воно — одяг душі. А який одяг – такий настрій, помічали? Я відчуваю, як важливо поділитися тим, через що пройшла чи йду. Тут ще є що робити, підтягувати. Але вже навіть на цьому етапі, якщо я покажу «до-після», багато хто здивується. Хочете фото? ?@w_photostudio_kyiv ?&?@anna_bezvuhliak

A post shared by YouTube? JERRY HEIL (@thejerryheil) on

“Oops? На тій зйомці мені ТАК ВАЖЛИВО БУЛО не корчити з себе сексі кішечку і в той же час не боятися зняти одяг і позувати. Яка є.
.
Ми ховаємо багато соціальних страхів і комплексів за одягом, ви помітили?? А помітили, що у людей, які за волею обставин живуть в більш теплому кліматі і носять менше одягу, і комплексів щодо тіла менше?? Чисто спостереження..
.
Я пару місяців працювала, як ніколи, над собою, щоб дивитися на результат з задоволенням? Але важливо також сказати основне: ціллю стало почуватися в новому режимі здоровою. Тілом і духом. Бо 5 років тому я дуже нездорово схудла. Пам’ятаю страх з’їсти щось зайве! Зауважу, що веганством тоді і не пахло: листочки салату лише слугували «прикрасою» сухій куриній грудці, іноді политій йогуртом 0%, як радили авторитетні ПП пабліки вк.
.
Я перевірила на собі багато «модних» трендів! Саме тому, не зважаючи на те, що дехто каже, що такі фото гублять в мені загадку і що це «не мій контент», я його робитиму. Тому що я про відкритість . Про працю над собою. Про прийняття. Бо це, здавалося би, лише тіло. Але воно — одяг душі. А який одяг – такий настрій, помічали? Я відчуваю, як важливо поділитися тим, через що пройшла чи йду.
Тут ще є що робити, підтягувати. Але вже навіть на цьому етапі, якщо я покажу «до-після», багато хто здивується.”, – 
поділилася думками Яна Шемаєва.

Фолловери не пройшли повз, підтримуючи зіркову красуню і засипаючи її компліментами.