І взимку і влітку — сучасні кліматичні системи

0
169

І взимку і влітку — сучасні кліматичні системи

Системи кондиціонування повітря — це те, що робить життя значно комфортнішим. Вони здатні охолодити повітря улітку, та зігріти взимку. Ще декілька років тому, для зігрівання треба було придбати окремий опалювач, але сьогодні прилади із системою клімат-контрою здатні вирішити і це питання. Особливо якщо мова йде про кращі кондиціонери від компанії neoclima

Але для того щоб обрати найкращу систему від відомого виробника, треба розуміти як саме обирають сучасні кліматичні системи.

Як обрати

За для того щоб обрати гарну кліматичну техніку без переплат, треба розуміти на що звертати увагу, а саме на:

 1. Тип двигуну. Може бути прямий або інверторний. Прямі приладі більш ефективні у короткий час, тоді коли інверторні кондиціонери дозволяють досягти більш комфортної та точної температуру що до встановленої.
 2. Виробник. Не треба брати китайську технікі, лише тому що вона значно дешевше.
 3. Гарантійний термін.
 4. Тип використаного фреону. Визначають за озонобезпечністю та енергоефективністю.
 5. Клас кондиціонеру. Визначає площу розрахованого опалювання.
 6. Ціновий фільтр.
 7. Наявність системи клімат-контролю, що дозволяє використовувати прилад як обігрівач.
 8. Дизайн кліматичної системи. Кондиціонери — це вже давно не тільки білі прямокутники.

А також на додатковий функціонал. Сьогоднішні кліматичні системи можуть майже усе. Фільтрувати повітря, озонувати його, зволожувати, обігрівати, працювати від wifi. Були б вони дещо розумніші, та навіть могли би грати із вами у шахи.

Як придбати

Сьогодні, за для того щоб придбати кондиціонери львів — досить не обов’язково ходити по магазинам, адже є інтернет-магазини що дозволяють зробити це значно швидше та простіше. У таких інтернет-площадок є свої переваги:

 1. Можна обрати кондиціонер із значною скидкою.
 2. Можна заказати кондиціонер зі складу.
 3. Можна фільтрувати прилади за ціною, або важливими характеристиками.
 4. Якщо залишаються питання, то їх завжди можна задати консультанту на сайті, або зв’язатись із представництвом магазину.
 5. Можна замовляти кондиціонер у будь яке місто.

І головне — це дійсно зручно, адже перед вами в одну мить з’являються усі існуючи кондиіонери, що може запропонувати вам інтернет-магазин кліматичної техніки.

AirWind — Кондиціонери у Львові. ✔ Безкоштовна доставка по Львову. ✔ Знижка на монтаж кондиціонера. ✔ Безкоштовний прорахунок вартості встановлення. ✔ Безкоштовна консультація. ☎ (097) 004-12-56