“І це після нових смертей на фронті”: Кравчук все ще має “надію” на перемир’я на Донбасі

0
554

Леонід Кравчук, голова української делегації у ТКГ зі врегулювання ситуації на Донбасі, висловив сподівання на те, що режим припинення вогню у зоні конфлікту надалі дотримуватиметься.

Про це повідомляє “Цинічний Львів”, посилаючись на пресслужбу президента.

Таку заяву Кравчук зробив після позачергового засідання ТКГ, яке відбулося 9 вересня “з метою недопущення зриву режиму повного і всеосяжного припинення вогню”. Засідання проходило в режимі відеоконференції.

“Сьогоднішній день дає нам надію, що режим припинення вогню буде виконуватися й надалі усіма сторонами. З цією метою українська сторона буде задіювати будь-які механізми як у рамках ТКГ, так і в рамках Нормандського формату, які дозволять зберегти життя українських військовослужбовців і мирного населення. Ми залишаємося повністю відданими мирному процесу та виконанню досягнутих домовленостей”, – цитує Леоніда Кравчука пресслужба президента.

За повідомленням, під час завідання ТКГ ОБСЄ вкотре підтвердила безпідставність будь-яких звинувачень на адресу Збройних сил України в районі населеного пункту Шуми в період з 5 липня до 2 вересня.

“Цей факт викладений у нашому звіті від 5 вересня цього року”, – заявив голова СММ ОБСЄ в Україні Яшар Халіт Чевік.

Учасники консультацій домовилися про спільне інспектування в районі населеного пункту Шуми за участю представника координатора вiд ОБСЄ.

Українська сторона забезпечить питання логістики і гарантії безпеки всім учасникам інспекції, йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, днями бойовики порушили перемир’я, внаслідок цього загинув український військовий.