Художня гімнастика для дітей – що потрібно купити?

0
923

Грація, з якої юні гімнастки підкидають і ловлять м’яч, заворожує навіть тих, хто ніколи не цікавився цим видом спорту.

Не віриться, що за цією легкістю ховається щоденний і виснажлива праця. Незважаючи на труднощі, художня гімнастика була і залишається одним з найпопулярніших видів спорту у дівчаток. Розвиток індустрії світового спорту не стоїть на місці – змінюються стандарти, рівні складності, планка постійно підвищується. Художня гімнастика так само динамічно розвивається, а разом з цим потрібно все більше інвентарю і спортивних аксесуарів.

Ось, далеко неповний список того, що треба для гімнастики:

  • Костюм і взуття для виступу і тренувань
  • Спортивний інвентар (обручі, булави, стрічки, м’ячі та скакалки)
  • Сумки та чохли для інвентарю та одягу
  • Інший дрібний інвентар

Одяг для тренувань і виступів по художній гімнастиці

Тренувальний костюм повинен бути максимально зручним. Можна вибрати тренувальний купальник, легінси або шорти, головне точно підібрати розмір. І звичайно, ніщо так не мотивує на перемогу, як красивий купальник для виступів. Вимога залишається колишнім – бездоганна посадка по фігурі. Взуття (напівчешки) доведеться купувати дуже часто, що ж зробиш – навантаження.

Спортивний інвентар

Інвентар, як і всі інші аксесуари в художній гімнастиці, можуть бути як брендові – Pastorelli, Chacott, Sasaki, так і простіше. Гімнастичні м’ячі підбирають за віком гімнастки. Дівчатка старше 8 років і старше користуються розміром м’яча “стандарт”. Не менш красиві обруч, стрічка і булави. Всі ці предмети так само вибирають по віковій таблиці розмірів.

Сумки та чохли для костюмів можна віднести до категорії інвентарю. Якщо м’яч або булави вибираються під костюм або образ гімнастки, тут все набагато простіше. Зручніше купити товари для гімнастики відразу повністю. Це дозволить зберегти сили та певну частку коштів до наступної заміни екіпіровки.

Шлях до заповітного п’єдесталу важкий і далекий. Не кожна дівчинка зважиться пройти його до вершин, але шанс почати повинен бути у кожного. Чим все-таки корисна гімнастика не є секретом. Гнучкість, витривалість, пластичність, музикальність і прекрасна обеззброює посмішка – все це продовжує молодість і життя. Якщо Ваша дитина хоче відвідувати гуртки по художній гімнастиці, підтримуйте її у всіх ідеях та починаннях, адже з неї може вийти гарний спортсмен, яким потім буде гордитись вся родина.