Хто з зірок шоу-бізнесу забуває декларувати доходи і платити податки: названо шокуючий список зірок

0
971

Не всі зірки сумлінно ставляться до декларування доходів.

Виконуючий обов’язки заступника Голови ГФС України Євген Бамбизов розповів, що в контексті кампанії декларування доходів громадян було проведено ряд заходів за участю музикантів, шоуменів і зірок естради, які мали б подавати приклад як сумлінні платники податків. Відповідний пост він опублікував Facebook.

“З одного боку, зірок, які приєдналися до кампанії, можна називати довго: це і Потап і МОНАТІК, і Тіна Кароль, і Олег Винник, і Костянтин Меладзе – список складається з понад 200 відомих імен… Ними разом задекларовано доходи на суму понад 416 млн грн та погоджено до сплати податків на доходи фізичних осіб 44 млн грн і ще 5 млн – військового збору”, – розповідає Бамбизов.

Так, більшість зірок шоу-бізнесу представлені як суб’єкти підприємницької діяльності. Однак на практиці, незважаючи на свій яскравий імідж, зірки далеко не завжди виступають зразковими платниками податків.

Мабуть, з-за дуже щільних графіків концертів і тренувань. Або ж – декларують відсутність доходів або зовсім незначні суми (наприклад, кілька сотень або навіть – кілька гривень). Часто забувають про доходи, отриманих закордоном”, – зазначає він.

Для прикладу Бамбизов назвав імена Ані Лорак, DZIDZO, MARUV, KAZKA, Андрія Хливнюка, Усика, Світоліної та багатьох інших.

“Складається перше враження: творча діяльність значної кількості наших знаменитостей – це суворий шлях безсрібника, який супроводжується ледь не аскетичним способом життя і звичкою давати благодійні концерти – ніяк інакше”, – іронізує він.

Однак у той же час ці зірки виглядають цілком забезпеченими і ведуть відповідну публічну життя. Крім того, в ЗМІ регулярно з’являється інформація про їх гонорари, купівлі черговий нерухомості або авто.

“В цілому, згідно численним публікаціям, стан улюбленців публіки в більшості формуються з коштів (переважно готівки) від виступів на корпоративах і доходів, отриманих за кордоном. Причому розцінки за участь у концертах та вечірках варіюються в коридорі 5-50 тисяч доларів або євро за вечір”, – резюмує Євген Бамбизов.