“Хто ти така?!” Скандальний Тищенко влаштував істерику через жіночі доторки(ВІДЕО)

1
1036

Народний депутат фракції “Слуга народу” Микола Тищенко під час акції підприємців на Банковій 30 вересня зажадав захисту у поліції, після того, як до нього доторкнулися дві мітингуючі жінки.

Відповідне відео опублікував у Facebook блогер Євген Хурсін. На кадрах видно, що Тищенко фактично перевів розмову з мітингувальниками на суперечки з поліцією.

“Сьогодні “слузі народу” Миколі Тищенку під час мітингу завдали тяжких дотиків дві жінки з натовпу, після чого він зажадав від поліції захистити його від народу”, – написав Хурсін.

“Можна щоб мене не чіпали і не штовхали? Ось одна жінка, ось друга. Можна розібратися? Можна народного депутата, поки що у нас є право бути народними депутатами, не штовхати в спину і не хватати за руки? З’ясуйте, що це за люди”, – звернувся до поліції Тищенко.

Відзначимо, що нардеп Микола Тищенко 30 вересня прийшов на мітинг проти нових податкових законів у Києві. Як досвідчений бізнесмен він вийшов до мікрофона, але організатори відразу відключили звук, а натовп під крики “Ганьба” прогнав нардепа з Банкової.

Таке невдоволення вони висловили через те, що Тищенко підтримав вищезазначені законопроекти на голосуванні.

Сегодня слуге народа, Николаю Тищенко во время митинга нанесли тяжкие прикосновения две женщины из толпы, после чего он потребовал от полиции защитить его от народа.

Опубликовано Евгений Хурсин Понедельник, 30 сентября 2019 г.