“Хотіла залишити аеропорт”: у Борисполі в однієї з пасажирок виявили коронавірус

0
1350
Medical officials with protective gear walk inside a plane while taking the body temperature of passengers, who arrived on a flight from New York City, as a preventive measure against the coronavirus (COVID-19) at the Boryspil International Airport outside Kiev, Ukraine March 10, 2020. REUTERS/Gleb Garanich

23 березня в міжнародному аеропорту «Бориспіль» в однієї з пасажирок експрес-тест для перевірки на COVID-19 виявився позитивним. Жінка прилетіла в аеропорт «Бориспіль» евакуаційним рейсом з однієї з країн ЄС.

Про це повідомляє пресслужба Держприкордонслужби України, пише “Цинічний Львів”.

«Ця пасажирка, громадянка України, попри вимоги лікарів хотіла пройти лінію паспортного контролю та залишити межі летовища. Після роз’яснювальної роботи щодо необхідності подальшого медичного обстеження її направили в одну з лікарень столиці», – розповіли прикордонники.

У Держприкордонслужбі зазначили, що усім мандрівникам з підвищеною температурою, скаргами на здоров’я проводили експрес-тести для перевірки на Covid-19, які в більшості випадків показували відсутність захворювання.

«Варто зазначити, що більшість мандрівників, які підозрюють наявність захворювання – ініціативно повідомляють про це на кордоні, як, наприклад, напередодні чоловік у аеропорту «Бориспіль», у якого теж виявився позитивний тест на коронавірус», – додали у ДПСУ.