“Холостячка” Ксенія Мішина розповіла про непристойні пропозиції від депутатів та інтимні фото

0
297

 Ксенія Мішина головна героїня шоу “Холостячка” розповіла про інтимні фото і непристойні пропозиції від депутатів, які надсилали їй їхні помічники.

Про це пише “Цинічний Львів” з посиланням на Знай.юа

Українська акторка та зірка шоу “Холостячка” Ксенія Мішина розповіла в інтерв’ю про події у її житті під час і після реаліті. Артистка зізналася, що її минулий досвід спілкування з чоловіками не завжди був вдалим.

Як розповіла дівчина, вона навіть отримувала непристойні пропозиції від заможних чоловіків, а також від помічників депутатів про зустрічі з політиками. Їй також надсилали інтимні фото.

Ксенія Мішина, instagram.com/holostyachka__

Мішина розповіла, що кілька разів у запитах на особистій сторінці в Instagram бачила повідомлення, де їй писали помічниці різних депутатів і інших заможних особистостей. Вони намагалися влаштувати зустріч цих чоловіків з акторкою. Проте, конкретних імен вони не вказували.

“Я завжди ігнорувала такі запити, тому що для мене це дико”, – поділилася Ксенія.

Щобільше, за словами Мішиної, іноді чоловіки надсилали їй інтимні фото, де показували свої статеві органи. На думку акторки з таким стикалася не лише вона, скоріш за все, кожна відома особа отримувала такі фотографії. “Холостячка” жодним чином не реагувала на подібне, а просто ігнорувала такі повідомлення.

Ксенія Мішина, instagram.com/holostyachka__

Нагадаємо, що переможець “Холостячки” відповів на провокативні питання фанів