Холодильник Liebherr – вибір тих, хто цінує якість та довговічність

0
105
alt_сучасний_холодильник

Під час вибору холодильника багато покупців звертають увагу на його зовнішній вигляд, не звертаючи увагу при цьому на технічні характеристики. Холодильник – це не просто шафа для зберігання продуктів при низьких температурах. Довірившись холодильникам Liebherr ви можете не хвилюватись про схоронність та втрату якості продуктів, перепади електричної напруги, протікання чи надмірне замерзання морозильних камер. Холодильник Liebherr – це вибір тих, хто цінує і естетику, і функціональність.

Найчастіше у побуті ми зустрічаємось з проблемою швидкого намерзання морозильних камер. Це в свою чергу змінює і властивості продуктів, що зберігаються за таких умов. Вони стають перенасичені вологою, а при розморожуванні стають більш в’ялими та непридатними для приготування. Більшість холодильників Liebherr володіють функцією швидкого сухого заморожування. Принцип дії функції швидкого заморожування полягає у тому, що в морозильному відділі протягом дуже короткого часу температура опускається до різко нижчої, аніж у всьому холодильнику. Після досягнення критично низької температури, режим відключається, а низька температура самостійно зберігається у морозильній камері. Так звана «шокова» заморозка дає змогу зберігати корисність продуктів та уникати намерзання. Температура всередині холодильників може збиватись через неправильне використання чи нещільно зачинені дверцята. Холодильники  Liebherr оснащені звуковим сигналом, який сповістить вас про це.

на фото холодильник Liebherr

Існує думка, що чим більшою кількістю додаткових функцій оснащений холодильник, тим більш він енергозатратний. Однак це помилкове твердження, а особливо воно не стосується Liebherr, бо їм, як правило, присвоєно оптимальний рівень енергоефективності. Таким чином, при багатофункціональності та збереженні усіх потужностей холодильника досягається також економія електроенергії завдяки ощадливій роботі пристрою. Тому навіть великогабаритні холодильники можуть бути енергоефективними.

Зберігати енергоефективність холодильників можна, якщо регулярно їх розморожувати. Для холодильників Liebherr цього можна не робити, бо вони мають функцію NoFrost. Її суть в тому, що розморожування холодильника відбувається автоматично без вашої участі через особливості циркуляції холодного повітря всередині холодильника та морозильної камери. Ця система допомагає у морозильній камері уникнути злипання продуктів між собою, виникненню надмірної вологи, примерзання продуктів до стінок камери. До речі, радимо уважно читати інструкції до використання морозильних камер. Відділення морозильних камер поділено за товарними групами на ті, що призначені для зберігання овочів, фруктів, м’яса, риби, напівфабрикатів тощо. Не ігноруйте ці правила, бо вони допоможуть зберігати різні види продуктів за найбільш сприятливих саме для них температурних режимів. На відміну від крапельної системи розморожування завдяки системі NoFrost відбувається швидке охолодження та висушування повітря, зайвий конденсат не утворюється, охолоджене повітря спеціальними каналами циркуляє всередині холодильника.

Серед значимих і явних технічних переваг холодильників Liebherr не можемо не відзначити:

  • естетичну складову;
  • різноманітність форм та кольорів.

Завдяки цьому ви зможете легко адаптувати ваш холодильник Liebherr у стиль вашої кухні.

Liebherr – це роками та досвідом перевірена якість холодильників. Довіряючи Liebherr ви створюєте затишок свого дому.