“Хочу, щоб наша сім’я прожила довге і щасливе життя”: львів’янка просить про допомогу для свого онкохворого чоловіка (ФОТО)

0
1921

Львів’янка Ольга Матвіїшин, мати Софійки, хворої на спінально-м’язову аттрофію, просить про допомогу для своєї сім’ї. Щодня молода жінка бореться за здоров’я своєї донечки. Ще одним випробуванням для сім’ї став діагноз чоловіка Ольги – пухлина головного мозку. Після чергової операції стан Романа погіршився і він впав у кому. Зараз він перебува в лікарні, йому стає краще. Проте лікування є дороговартісним, тому сім’я потребує нашої допомоги.

Про це повідомляє “Цинічний Львів”, посилаючись на сторінку жінки у Фейсбуці.

Ольга Матвіїшин – художниця, реставраторка, дизайнерка, флористка. Жінка береться за будь-яку роботу для порятунку донечки та чоловіка. Ольга вірить у щасливе майбутнє своєї сім’ї і робить для цього все можливе.

У останні дуже складні дні Ольга Матвіїшин просить у небайдужих людей про молитву та допомогу, адже у після видалення частини пухлини у її чоловіка почали проявлятися серйозні післяопераційні ускладнення: епілептичні приступи, висока температура, головні болі, набряки на місцях операційного втручання, а згодом і кома, з якої Роман досі виходить.

“Прошу! Моліться, щоб Роман вийшов з коми. Буду щиро вдячна за вашу підтримку”, – пише Ольга.

До того ж донечка Софійка потребує постійного догляду, спеціального дороговартічного харчування та фізичної реабілітації, адже без цього її хвороба прогресує. Усе це коштує чималих грошей.

Жінка пише, що все у її рідних буде добре і її сім’я проживе довге та щасливе життя. Перед святами Ольга Матвіїшин просить про єдиний подарунок – життя і здоров’я найрініших людей.

Номер карточки:

4149 4991 3796 8507 Матвіїшин Ольга Ігорівна