“Хлопець у комі та з множинними травмами”: у центрі Парижа жорстоко побили юнака з України (ФОТО)

0
2063

У Франції, в центрі Парижа, невідомі зловмисники з металевими кийками, битами і ножами напали на компанію студентів біля Ейфелевої вежі. Серед постраждалих є і український 14-річний підліток. У Юрія пробитий череп, множинні переломи рук, ребер, ножові поранення, травма очей.

Про це повідомив представник української громади в Парижі Славко Кучинський, пише “Цинічний Львів”.

“Побиття підлітка-українця шокувало поліцію Парижа. 14-річний Юрій піддався звірячому нападу неподалік від Ейфелевої вежі, біля торгового центру #Beaugrenelle. Десяток невідомих з металевими палицями, битами і ножами атакували компанію студентів.

Вдалося втекти всім, за винятком одного хлопчика.

“Йому завдали безліч ударів. Він залишався у свідомості і благав передати його мамі, щоб вона не хвилювалася”, – кажуть рідні.

Вони просять українців, що мають родичів і друзів в Парижі, про репост, повідомлення про напад і про будь-яку анонімну інформацію, яка вкаже на злочинців. Допомогти можуть навіть найнезначніші повідомлення.

Юрій знаходиться у комі в реанімації в критичному стані. У кількох місцях пробитий череп, множинні переломи рук, ребер, ножові поранення, травма очей. Завтра йому виповниться 15 років.

Вельми поважна Поліція Парижу та всієї Франції, доможіть будь-ласка знайти нападників на цього неповнолітнього українського хлопця, котрий лежить зараз у комі, тому що, якщо я їх сам знайду, то щоб Ви не казали потім мені, що я занадто жорстокий. Дякую за розуміння. Хай живе Франція і Україна! Благаю допоможіть!”, – пише Славко Кучинський.

Як раніше писав “Цинічний Львів”, у Польщі поліція побила молодого українця.