Хлопчику, якого підстрелили п’яні поліцейські, видалили половину черепа

0
9539

Пְ’ятирічний хлопчик, в якого поцілили двоє п’яних правоохоронців під час розваг зі зброєю, перебуває у важкому стані: лікарі змушені були видалити йому половину черепа, та куля й надалі залишається в мозку дитини.

Хлопчик вже три доби бореться за життя у столичному центрі дитячої нейрохірургії. «Вкрай важкий стан», – констатують лікарі.

Тато і мама дитини досі не можуть прийти до тями, бабуся намагається дізнатися, коли судитимуть тих, хто поцілив у голову її п’ятирічному онуку.

Інцидент трапився у Переяславі-Хмельницькому, О третій дня, 31 травня. Кирило грався з другом, коли пролунав постріл.

У кущах неподалік місцеві мешканці знайшли прострілені бляшанки. Поліцейські написали у протоколі, що дитина впала і забилася сама. Переяславські медики побачили, що поранення кульове і лише тоді провели обшук у патрульних, на місці трагедії знайшли гільзи, а підозрюваних – затримали.

Пораненому хлопчику першу операцію зробили ще у Переяславі, тоді доправили реанімобілем до столичного центру дитячої нейрохірургії.

«По протоколах, як ведеться, бойова травма – а це, за стандартами НАТО, максимальна резекція робиться. Це половина черепа, на жаль, забирається, щоб мозок мав куди дітись», – розповідають лікарі.

Кулю виймати не стали. «Видалення кулі – це додаткова травма головного мозку і може вплинути на гірший результат. Прогноз надзвичайно складний і тяжкий. Ми всі погодили лікування – будемо бачити», – додають лікарі.